Diablo Immortal apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Diablo Immortal on inceleme apk indir

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Diablo Immortal full apk indir

Gişe rekorları kıran Diablo destanının bu yeni bölümü, Diablo II: Lord of Destruction ve Diablo III sonu arasında gerçekleşir. Kutsal işgaline yol açar, Skarn olarak bilinen İblis, terör Herald-Diablo şimdi yeni bir şeytani ordu mitingler en güçlü. Skarn bozuk Worldstone parçalarını bir araya ve Diablo diriltmek için bunları kullanmak niyetinde. Diablo Immortal, Blizzard Entertainment ve NetEase Oyunları arasında bir işbirliğidir.
Altı ikonik ve son derece özelleştirilebilir Diablo karakter sınıfları Diablo ölümsüz mevcut olacak-barbar, Haçlı, İblis Avcısı, keşiş, Necromancer, ve yeni güçler ve yetenekleri ve daha oynanabilir sınıfları ile Sihirbazı gelecekteki güncellemeler için planlanmaktadır. Yaşayan ve sürekli gelişen bir deneyim olacak şekilde tasarlanan Diablo Immortal, düzenli olarak yeni hikayeler, yeni oynanabilir karakter sınıfları, yeni yağma ve tüm yeni zorlukları tanıtacak-ki bu da arkadaşlarınızla yan yana başa çıkabilirim.
Diablo Immortal, oyuncular heyecan verici misyonlar atılmak benzersiz kamu bölgeleri boyunca dinamik olaylarda yer almak, ve baskın instanced zindan, Hack ve çevrelerindeki şeytani kölelerinin yol çökertilmesi. Bilefen’in boğucu orman adasına zoltun Kulle antik kütüphanesinden Wortham sakin kasabasından, oyuncular tanıdık manzaralar keşfedecek ve şimdiye kadar Worldstone enfekte kırıkları arayışı içinde Kutsal keşfedilmemiş köşeleri.
Oyuncular Kutsal, vites yükseltme Westmarch, Diablo Ölümsüz yayılan Merkez şehrinde bir sonraki macera için, zanaat öğeleri veya gruplar gibi ya da davranışları daha az riskli iş—vahşi sokaklarında dolaşırken tanışmak ve diğer kahramanları ile etkileşim için birçok fırsat olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir