Treatanaut Hileli Apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Treatanaut Hileli Apk v.1.4442 hileli apk, yeğenlerim tarafından uzun süredir istenen oyunlar arasında yer alıyordu. Oyunumuzu ve beni bilenler bilir. Sizden gelen tekliflere ve önerilere her zaman açığım.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Treatanaut para hileli apk, Treatanaut hileli apk, Treatanaut apk indir, Treatanaut hilesini indir, Treatanaut bedava indir, Treatanaut indir, APK Oyunlar, 
Misyon: dünyaya eğlenceli geri yüklemek için!
Eğlenceli bir açlık gezegenimizi vurdu ve çocuklar eğlenceli geri getirmek için bir yol için özlem vardır. Onların tek umudu, seçilen “Akut Tedavi” olarak kendinizi ışınlanacağınız Antlaşmanın uzak gezegeninde yatıyor!
Eğlence geleceği ve kalça davranır kontrolleri artık sizin elinizde. Senin görevin inanılmaz aldatıcı engelleri kaçmak yanı sıra düşman Uzay saldırıları ise, kremsi manzaralar gezinmek ve birçok tedavi çerez paketleri gibi toplamaktır. Eğim sola ve yönlendirmek için sağa, atlamak için yukarı kaydırın ve slayt aşağı kaydırın. Topladığınız davranır, daha eğlenceli dünyaya restore edilecektir. Eğer bir sonraki için eğlenceli bir dünyadan almak galaksiler arası portalları açmak gibi başarıları ve yükseltmeleri kilidini.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir