Taxi Game 2 hileli indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Taxi Game 2 hileli v.1.21.2

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Taxi Game 2 hilesi, Taxi Game 2 hileli apk indir, Taxi Game 2 hile indir, Taxi Game 2 apk indir, APK Oyunlar, 

Taksi Oyunları ücretsiz hediyeler:

Yepyeni sürüş simülatörü taksi Oyunu 2, lider taksi oyunu ünlü tür devamı.

Bu sefer kariyer modunu verecek, böylece taksi şoförü becerilerinizi genişletebilir ve İmparatorluğu inşa edebilirsiniz.
Taksi Oyunu 2 Sürekli geliştirilecek, böylece yeni arabalar satın alabilir, merkezden bir bilet alabilir, diğer şehir bölgelerine gidebilirsiniz. Bu ücretsiz taksi simülatörü seveceksiniz.

Şu anda mağazada en iyi taksi oyunu ve en iyi sürüş oyunlarından birini garanti ediyoruz. Mobil cihazınız için taksi oyunları oynayabileceğiniz en iyi oyun deneyimini sunmak için çok zaman harcadık.
Biz oyun taksi 2 herhangi bir simülatör fan için harika bir seçim olduğuna inanıyoruz.

Şehrin nasıl yaşadığına şaşırabilirsiniz-yürüyen insanlar, arabalar çapraz. Taksiye bin, motoru Çalıştır ve trafik yarışçısı şehri ol. Büyük şehir trafiğinden taksi sürün, yolcuları toplayın ve hedeflerine güvenle sürün. Ama dikkatli ol! Sürüş görevi kolay değildir. Şehirde hayat deli, insanlar ve trafik dikkat edin. Oh, ve taksi yakıt ikmali unutmayın! Evet, taksi 2’de benzin istasyonları ekledik.

İyi taksi simülatörü aynı marka ve oyun taksi 2 yolcu seçmenize olanak sağlar. Karar senin, lanet olsun. Şehirde birçok müşteri var!

Oyun taksi 2 özellikleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir