Standoff 2 hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Standoff 2 hileli apk v.2.11

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Standoff 2 hileli apk indir, Standoff 2 hileli, Standoff 2 hilesini indir, Standoff 2 hileli apk indir, Standoff 2 apk, Standoff 2 bedava indir, Standoff 2 hileli, APK Oyunlar, 

Efsanevi “sapma”, dinamik bir birinci şahıs nişancı şeklinde geri döndü!

Yeni haritalar, yeni silahlar, yeni oyun modları teröristler ve özel kuvvetler yaşam için değil, savaşta katılacak bu inanılmaz aksiyon oyunu, sizi bekliyor, ama ölüm.

Standoff 2 hileli apk indir

PC için çatışma 2 süper oyun için bir first-person shooter oyunu.Teröristlerin ve karşı teröristlerin inanılmaz çevrimiçi çatışması ücretsiz çok oyunculu çevrimiçi atıcı “Deviation 2”. Sen bir fırtına asker, bir keskin nişancı ya da Gizli Operasyonlar tercih ediyor musunuz? Takım Deathmatch gibi birden oyun modlarında rolünüzü ve Silahlarınızı seçin, bayrak, silah veya keskin nişancı Düelloyu yakalayın ve üstünlüğünüzü gösterin. Geniş eylem, çok oyunculu ve sıralama sistemi rahatlamanıza izin vermez.Dünyanın her yerinden binlerce oyuncu ile ağ üzerinden veya çevrimiçi arkadaşlarınızla oynayın!Yeni haritalar, yeni silahlar, yeni oyun modları teröristler ve özel kuvvetler yaşam için değil, savaşta katılacak bu inanılmaz aksiyon oyunu, sizi bekliyor, ama ölüm.

Sonraki özellikler: 
– Farklı oyun modları (“Deathmatch”, “bomba etkisiz hale”, “silah yarışı”, “bayrak yakalama”, ” soygun”)
– Rekabetçi oyunlar (“bomba etkisiz hale”)
– Bıçak, el bombası, yeni silah yeni modeller
– Daha haritalar
– Derileri ve oyuncular arasındaki değişim
Savaş Başlasın.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir