Rise of Civilizations hileli apk indir apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción


Rise of Civilizations hileli v.1.212.44

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLERINDIRME LINKLERI


Rise of Civilizations hileli apk indir apk dayi
apk indir buton
Rise of Civilizations hileli apk indir apk dayi

OYUN ETIKETLERI

Rise of Civilizations hileli apk indir apk dayi, Rise of Civilizations hileli dayi, Rise of Civilizations dayi indir, 


Savaşlar önceden hesaplanmış değil ama harita üzerinde gerçek zamanlı olarak oluyor. Herkes gerçek RTS oyun izin her an bir savaş katılmak veya bırakabilirsiniz. Arka bahçende bir müttefik saldırısı görüyor musun? Arkadaşınıza yardım etmek ya da şehrin saldırgan bir sürpriz kontra başlatmak için bazı asker gönderin.  Tüm oyun içi eylem, oyuncular ve NPC karakterlerinin yaşadığı tek, büyük bir haritada gerçekleşir. Bireysel üsler veya ayrı savaş ekranları değil. Daha önce mobil “sonsuz zoom” özelliği görülen dünya ve bireysel kasaba ve şehirler veya barbar karakolların görünümü arasında serbestçe geçiş yapmanızı sağlar asla. Harita özellikleri, nehirler ve dağ sıraları ve komşu bölgelere giriş yapmak için yakalanması gereken stratejik pasajlar gibi doğal engelleri içerir.


Rise of Civilizations hileli apk indir

Medeniyetlerin yükselişi dünyası yoğun sis ile kaplıdır. Bu gizemli arazi keşfetmek ve içinde gizli Hazine ortaya çıkarmak için izciler gönderin. Kayıp tapınaklar, barbar kaleleri, gizemli mağaralar ve kabilelerin köylerini araştırın, düşmanlarınız hakkında bilgi toplayın ve nihai çatışma için kendinizi hazırlayın! 

Birliklerin Sınırsız Hareketleri
Sınırsız stratejik olanaklar sunan herhangi bir zamanda askerlere Yeni Siparişler verilebilir. Bir feint bir düşman kenti ile başlayın, sonra geri daire ve bir geçiş yakalamak için ittifak ordusu ile buluşuyor. Yakındaki bir ormandan odun toplamak ve yol boyunca barbarlar birkaç kabileler onları almak için asker gönderin. Kuvvetler aynı zamanda birden fazla komutana da ayrılabilir, böylece aynı anda birden fazla eylemde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir