Reduced Transmission Hileli Apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Reduced Transmission Hileli Apk v.2.1212.44

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Reduced Transmission Hileli Apk indir, Reduced Transmission hilesini indir, Reduced Transmission Hileli Apk indir, APK Oyunlar, 

Reduced Transmission Hileli Apk indir


Size uzun zamandır beklenen HD sürüm azaltma iletimi sunuyoruz!

RT bir dizi yeni online versiyonu-Bir simülatör ama oyun OFF-ROAD değil

Sovyet ve Avrupa kamyonlarına kargo teslim etmeniz gerekiyor, uzaktaki tüm arazi araçları, katı bir yüzeye sahip yolların neredeyse bulunmadığı yerlere ulaşılması zor ve sadece ulaşılması zor orman parkurları hakim.
Oyunda birçok mod vardır: tepe, ralli, sürükle yarış, kupa, baskınlar ve diğer birçok rekabet modları kadar yürüyüş, arkadaşlarınızla rekabet veya net yabancılarla oynayabilirsiniz!
Ayrıca simülatör modları hayranları için farklı koşullar ile, farklı yerlerde kargo teslim olduğunu! Oyunda bazı haritaların büyük boyutu ! brody, bataklık, çamur vb. üstesinden gelmek zorunda kalacaksınız. Yollarda sürmeyi sevmiyorsanız-ormanın içinden veya dağdan geçebilirsiniz!
Geçilebilirlik konusunda heyecan verici yarışlar aşırı hızda azalmaz; malların alınmasında veya teslim edilmesinde zafer kazanmak için çok çaba sarf etmeniz gerekecektir.
Ayrıca yerlere ulaşmak zor almak için Suv artıracaktır! Motoru, tekerlekleri iyi açıklıkla iyileştirmek ve çerçevenin veya tamponların gücünü korumak gerekir, iyi, öne çıkmak istiyorsanız, arabayı boyayabilirsiniz!
Azaltılmış ekipman büyük önem fizik yerleştirilir! Çok gerçekçi araba davranışı! Difüzörleri kilitlemek, dört tekerlekten çekiş ve daha düşük bir dişli açmak, kontak noktasını iyileştirmek için tekerlekleri düşürmek için seçeneğiniz vardır ve verim ve yakıt tüketimi üzerinde bir etkisi vardır. Oyun tankları deneyimlerinden zamanında doldurmak için gerekli olan sınırlı bir yakıt kaynağı vardır. Aracın davranışı üzerinde etkisi olan hasarı fark etme … Ve diğer birçok özellik!

Ayrıca gerçekçi deforme kir kamyon yolda parçaları bırakabilir fark edilir, bu yüzden sonraki yolculuk için zor, yumuşak toprakta tekerlekleri gömmek için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir