Identity V hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Identity V v.1.222 değerli yeğenlerim tarafından istenen oyunlar arasında yer alıyordu. Bilen biler, yeğenlerimi asla ne kırarım ne de üzerim. Bunun için oyunun hileli versiyoununu sizlerle paylaşmaya karar verdim.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, Identity V indir, Identity V premium, Identity V bedava indir, Identity V hilesini indir, Identity V indir, Identity V apk indir, Identity V para hile, Identity V hileli, 

Identity V hileli apk indir

1. Onun utanç gizlemek için elinde fan ile, en güzel avcı, Geyşa konak geldi. Zayıflık için ince görünümü karıştırmamaya dikkat edin! 2. Geyşa gelin kostümü ve kelebek saç tokası aksesuarları artık mevcut! Ayrıca, yüzen yaprakları paket %32 satın alınabilir göz atın. Kaçırmayın!
3. Purrecious ile oynayalım. Sakal
4. Mağazada mevcut daha yeni kostümler.

Heyecan verici partiye katılın! Kimlik V, NetEase tarafından geliştirilen ilk asimetrik korku mobil oyun hoş geldiniz. Bir Gotik sanat tarzı, gizemli hikayeler ve heyecan verici 1vs4 oyun ile, Id V size benzersiz bir deneyim getirecektir.
 Dört kurtulan:, şifre makineleri çözmek kapıyı açmak ve kaçmak için, onun takım arkadaşları ile işbirliği, acımasız avcı çalıştırın?
* Bir avcı: tüm öldürme güçlerinizi tanıyın. Avınızı yakalamaya ve işkence etmeye hazır olun.
Heyecan Verici Arka Plan Ayarları:
* Önce terk edilmiş bir konak araştırmak ve eksik bir kız aramak için onu davet gizemli bir mektup alır bir dedektif olarak oyuna girmeniz gerekir •  Ve gerçeğe yaklaştıkça, korkutucu bir şey bulabilirsiniz…

Randomize Harita Ayarlamaları:
* Her yeni oyunda, harita buna göre değişecektir. Ne bekleyeceğinizi asla bilemezsiniz.

Farklı Karakterleri Seçin Ve Oynayın:
* Seçim için birden fazla karakter ve özel karakterler kişisel strateji ile maç ve nihai zafer almak için •

Buna hazır mısın?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir