Hungry Shark Heroes hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Hungry Shark Heroes hileli indir v.1.44.1

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Hungry Shark Heroes hileli indir, Hungry Shark Heroes hilesi, Hungry Shark Heroes hileli apk indir, APK Oyunlar.


Hungry Shark Heroes

Eğer Aç köpekbalıkları yüzlerce derin deniz artış ile başa çıkmak için hazır mısınız? Bu rakiplerinizi mücadele ve bir rüya sualtı dünyasını inşa etmek köpekbalıkları en iyi ekipleri toplar!

Aç köpekbalığı bu netice, yepyeni maceralar tadını çıkarabilirsiniz. Okyanusun gizemli derinliklerinde yer alan, sadece köpekbalıkları yeniden ve gelişmeye bir rüya resif oluşturabilirsiniz. Hızlı bir strateji ile gerçek zamanlı olarak hızlı tempolu, PvP savaşları katılmak için en iyi seçin. Küresel okyanus bölgelerini keşfetmeye ve nadir, güçlü köpekbalıklarının kilidini açmaya hazır olun.


120+ toplayın: sevimli şişme köpekbalığı, Akıllı Longnose Sawshark, tombul Bluntnose Sixgill, tarih öncesi Megalodon, vahşi, Cretoxyrhina ve çok daha fazlası! Heyecan verici köpekbalıkları ton keşfetmek ve koleksiyonunuza eklemek için! 

Hungry Shark Heroes hileli indir


Oyun, takım köpekbalıkları kazanmak ve diğer oyunculara karşı epik savaşlarda yer almak için savaş! Doğru yarış zamanlama seçmek için, özel köpekbalığı-Fu kullanarak, mükemmel kombinasyonları seçin…Zafer iddia stratejileri geliştirin!

Kabile benzersiz : köpekbalıkları aşık ve yardımcı olmak için…yeni köpekbalıkları doğum tanık! Kendi koleksiyonundan adam köpekbalıkları, ya da arkadaşlarınızdan ödünç! Yüzlerce çift, yüzlerce olasılık!

Öğretici büyüklüğü: şimdi bebek köpekbalıkları akıl hocası! Onlara iyi bir yemek hazırlayın ve onlara bir eğitim sınıfına eşlik edin. Bilge rehberlik ile, okyanusun nihai dünyasında bebeğinizin köpekbalığı geliştirmek için!

Bir rüya REEF oluşturun: senin reef yolunuzu özelleştirmek ve köpekbalıkları için mükemmel bir ev inşa. Oluşturduğunuz güzelliği ile çevrili gece gündüz ışık değişikliği izleyin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir