CSR Racing 2 hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

CSR Racing 2 v.211

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, CSR Racing 2 indir, CSR Racing 2 apk, CSR Racing 2 hileli.


LaFerrari, McLaren P1, Koenigsegg One: 1 ve daha birçok dahil olmak üzere özel olarak oluşturulmuş süper otomobillerinizle dünya çapında canlı oyunculara karşı yarışlarda yarışın. Maksimum hız için sürüşlerinizi ayarlayın ve küresel mürettebat olaylarında rekabete hakim olun. Gezegendeki en şaşırtıcı arabalar için tutku şımartın. Nihai araba oyununu Ücretsiz İndirin, supercar koleksiyonunuza başlayın ve şimdi yarışın!
Dur ve bak. CSR2, mobil cihazınızda bir araba yarışı oyununda mümkün olduğunu düşündüğünüzü yeniden tanımlıyor. Üstün 3D render teknikleri kullanarak, oyun bugüne kadar en güzel ve otantik supercars sahiptir. Şimdi her arabanın içinde titizlikle detaylı iç, orijinal üreticilerin döşeme seçenekleri de dahil olmak üzere ortaya koyuyor. Yarış oyunları bundan daha gerçek alamadım!
Hayallerinizdeki süper otomobilleri toplayın ve büyük depo garajınızda gösterin – Csr2, Ferrari, Porsche, Aston Martin, McLaren, Bugatti, Lamborghini, Pagani ve Koenigsegg de dahil olmak üzere dünyanın en çok tercih edilen otomobil üreticilerinden 200’den fazla resmi lisanslı araç bulunuyor.
Gerçek hayatta olduğu gibi, dünya standartlarında bir araba yapılandırıcı ile geniş bir boya, jantlar, fren kaliperleri ve iç süslemelerle otomobilleri özelleştirin. Boya sarar, çıkartmalar arasından seçim yapın ve arabanızı kişiselleştirmek için plakalarınızı özelleştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir