BlazBlue hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

BlazBlue hileli apk v.1.331

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

BlazBlue hileli apk indir

“BlazBlue RR-gerçek Aksiyon Oyunu” mobil platform için devrimci 2D, yan kaydırma dövüş oyunu. Mükemmel 2D grafikler, ünlü Japon ses aktörleri tarafından katkıda savaş ve karakter seslerinin Ortodoks deneyimi ile, bu oyun gerçekten bir sanat eseridir ve oyuncular awestruck bırakacaktır. Oyunun bir diğer önemli özelliği benzersiz kontrol sistemi zarif ve usta kolaydır, bu yepyeni dokunmatik ve sürükle kontrol sistemi kesinlikle oyuncular için nihai dövüş oyunu deneyimi getirecektir.
– BlazBlue Devrim Yeniden Yakma Özellikleri-
[Resmi izin. Yetkili Blazblue]
Orijinal dizinin yapımcısı Toshimichi Mori tarafından denetlenen Arc System Works tarafından yetkilendirilen mobil cihazlar için tek Blazblue oyun eylemi, orijinal serinin klasik karakterlerini ve hareketlerini mükemmel bir şekilde restore etti ve TV anime tarihinde yeniden ortaya çıktı ve tüm unutulmaz diyalogları içeriyor.
İnsanlık dışı sanal düğmeleri terk edeceğim ve benzersiz bir musluk ve sürükleme modu kontrolü yaratacağım (bunun için bir patentimiz var), tüm hareketler parmaklarınızla yapılmalıdır ve arcade dövüş oyununu oynamak gibi ferahlatıcı bir deneyim sunar. Tüm beceriler düzgün yapıldığında, sınırsız tarak elde edebilirsiniz, zaman soğumasını var!
BlazBlue hileli
En muhteşem 2D grafik ve en otantik Japon tarzı grafik, sanat güzel orijinal eserlerinin binlerce dayalı. En sofistike savaş efektleri ve hareket, sunum, mükemmel size en iyi dövüş deneyimi sunmak için, Blazblue mücadele stilleri restore!
Tomokazu Sugita 、 Yuuichi Nakamura、Aoi Yuuki、Tetsuya Kakihara、Akira Ishida … bu oyunda bizimle Japon, a-listesi ses aktörlerin onlarca ve oyun müziği, Japon usta müzisyen Daisuke Ishiwatari tarafından oluşur kulaklarını uyanmak ve savaşın sesini dinlemek!
[Kahramanlar kilidini ve bağları derinleştirmek için]
Blazblue serisinden popüler karakterler birbiri ardına görünecek, oyuncular özel öğeleri toplayarak kilidini açabilir. Her kahraman farklı savaş deneyimleri getirecek benzersiz bir dövüş stili vardır, karakterler arasındaki kısıtlamaları savaşlar için hayati önem taşımaktadır, daha fazla kahramanlar kilidini ve bağların gücü zorlukların üstesinden gelmek için yardımcı olalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir