Age of Magic hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Age of Magic hileli apk v.31.221

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Age of Magic hileli indir, Age of Magic hile indir, Age of Magic apk indir, Age of Magic hilesi, Age of Magic apk hileli, Age of Magic telefon indir, APK Oyunlar,.

Age of Magic hileli


Epik savaş, gerçek büyücüler katılın ve onların hayali dünyanın ölüm kaderi için mücadele etmek. Toplayın ve seviye-up efsanevi kahramanlar çarpıcı arenalarda hızlı tempolu savaşlara onları almak için. Kobolds, Goblinler, iblisler, kızgın rakun büyücüler, Dragonkins, Ra’archnes, bataklık Cadılar – karakter onlarca sizi bekliyor!

Karanlık, boşlukta yüzen dünyanın harap kalıntılarına iniyor. Her gece gökyüzünde başka bir ışık kaybolur, Lejyonun durdurulamaz iblisleri tarafından yutulur. Hala umut var. Ejderha kehaneti, gerçek Büyücülerden birinin Karanlık kuleye gireceğini ve evrenin geleceğini seçeceğini söylüyor. Önceden seçilmiş olan siz misiniz?

 Işık ve karanlık güçleri ile seyahat, büyü Çağı dünyasına defterleri. Efsanevi kahramanlarla tanışın, inanılmaz düşmanlarla epik savaşlarla savaşın. Roland gerçek büyücü tarihini ve karanlık kule için onun arayışı öğrenin. Karanlıkta adım ve ne için geldiğini almak için hiçbir şey duracak changeling katil Sharazar, tanışın.

* PVP. Kahramanların nihai partisini birleştirin ve her gün PvP arenasında diğer oyunculara meydan okuyun. Ama hepsi bu değil! Her hafta 24 saat turnuvaya katılın-zafer ve epik ödülleri kazanmak için, tepeye kadar yolunuzu mücadele! En cesur savaşçı hepsini olacak!
* EFSANEVİ ΡΡΩΕΣ. 50’den fazla epik kahraman toplayın, onları Yukarı seviyeye çıkarın, güçlü silah ve zırh ile donatın, becerilerini ve nadir yükseltin. Dünyanın en güçlü parti oluşturmak için kahramanların eşsiz kombinasyonu oluşturmak için, farklı stratejiler deneyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir