PUBG MOBILE hileli Apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

PUBG MOBILE v.4.3221.2 yeğenlerimin uzun zamandır beklediği hileler arasında yer alıyordu. Oyunumuzun hilesi bilindiği üzere sürekli güncelliyor, bunun için sürekli kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

pubg mobile hile, pubg mobile hilesi, pubg mobile hileli apk indir
PUBG eğer sırtında oluk başka bir şey ile bir uçaktan paraşüt ve 99 diğer oyuncular ile doldurulan bir adada ayakta sonuncusu olmak sizi bekliyor. Oyun alanı sürekli küçülür ve küçülür ve gölgelerden ve mutlak kaos içine adım zorunda olarak gizlice bıçaklamak ve adada diğer oyuncular patlama gerekecek.

Bu nedenle, hayatta kalma genellikle oldukça zor bir başarıdır. Size bir yardım eli vermek için, biz PUB size başlamak ve size üstünlük vermek yardımcı olmak için yararlı kılavuzları, ipuçları ve püf noktaları bir dizi sağladık.

PUBG MOBILE hileli Apk indir

 
Oyuncuların yapması gereken ilk şey, PUBG haritasında paraşüt yapmak istediğinize karar vermektir. Yağma ve silah farklı sunan Farklı harita yerleri vardır. En iyi silah ve yağma yerleri malzemeleri ararken tehlikeli olabilir etrafında daha fazla oyuncu var eğilimindedir. Bu da bir fayda olabilir. Daha sonra tekrar deneyin veya bunun yerine bir şehrin, yerin veya adresin yakınında arama yapın.sizi hızlı bir şekilde bulamadık! Zamanınızı biding ederek daha iyi yaparsanız, daha az nüfuslu bir alana gitmek daha iyi olabilir, ancak haritanın uzun süre yürümesi de bir araç olmadan tehlikeli olabilir.
Kendi kişisel deneyimimizden, birkaç binaya sahip daha sessiz bir alana hızlı bir şekilde paraşütle atarken, daha kalabalık bölümlere geçmeden önce yakındaki oyuncuları yağmalamamızı ve savuşturmamızı sağladık. Kendinizi oyuna erken ölürken buluyorsanız, bunu deneyin ve nasıl gittiğini görün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir