Hopeless Land hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Hopeless Land hileli apk, siz değerli ve saygıdeğer yeğenlerim tarafından istenmişti. Dayınız olarak, yufka yüreğimle bilinmekteyim. Bunun için oyunumuzu size hileli olarak buldum. Böylece premium ücreti veya benzeri maliyetiniz olmadan oyunu oynayabilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Hopeless Land hileli apk indir, Hopeless Land hileli apk, Hopeless Land hileli indir, Hopeless Land hileli apk, Hopeless Land hilesini indir, APK Oyunlar, apk oyun indir.

Daha ölümcül ve daha stratejik savaş royale oyunu denemek ve en basit operasyonun tadını çıkarmak istiyorsanız, tereddüt etmeyin, indirin ve Şimdi ücretsiz bir savaşçı umutsuz Dünya olun! Rastgele ve keyfi kombinasyonu sonsuz olanaklar getiriyor. Ama unutmayın, tek kural hayatta kalma, hayatta kalma ve son!


Hopeless Land hilesi

121 oyuncular tehlikeli bir umut adaya paraşüt, onlar sadece sizin takım arkadaşları için olduğunu düşünebilir, sizin elinizde stratejileri ve silah! Mükemmel stratejiler, güçlü yürütme ve biraz şans kazanan demir Üçgen vardır! En yüksek zafer için mücadele, düşmanlarını kınamak için, son güvenli bölgeye geçelim!Gerçek yapılardan esinlenen birkaç Asya tarzı bina, umutsuz bir topraklarda bulunabilir. En uygun ve en iyi bilinen savaş alanını bulun, hayatta kalma gezilerinize başlayın. Kara, hava, deniz Harp, yeni hava vehichal – helikopter daha önce diğer mobil çekim oyunu tahrik asla. Modern uçak gemisi olursa olsun düşmanın tutuklama, ya da savaş kaldırılması size yardımcı olabilir güçlü bir esnekliğe sahiptir.
Oyun İçi Sesli İletişim, Takım Çalışmanız Daha İyi
Oyun içi sesli iletişim ve doğru harita işaretleme fonksiyonları kolayca takım arkadaşları ile stratejiler yapmak için yardımcı olmak için. Ne olursa olsun gerçek hayatta arkadaş ya da yeni savaşçılar Hoplelss Dünya yanıt, zımni işbirliği grubunuz arasında yer alabilir! Takımın maçı zevk için gel!
 Mobil cihazlar için uygun yöntem
Umutsuz, Dünya zengin bir oyun geliştirme deneyimi olan geliştirme ekibi tarafından yapıldı. Çalışan, gizleme ve çekim gibi tüm hareketler hareket yakalama ile tasarlanmıştır. Basit bir işlem ve pürüzsüz kontrol duygular bir Hopelss yeryüzünde hakim yardımcı, kurtulan kraldır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir