Hello Neighbor Hileli Apk İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Hello Neighbor Hileli Apk V.512.422, yeğenlerim tarafından beklenen oyunlar arasında yer alıyordu. Sizi kıramam sizde beni kırmazsınız bilirim. Bunun için Full hileli apk’yı yayınlıyorum.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, Hello Neighbor Hileli, Hello Neighbor Hilesi, Hello Neighbor apk indir, Hello Neighbor Hileli, komsu oyunu idnir, 

E-postaya göre, bugünün duyurusu, geliştiriciyi oyun boyunca oynayarak, yeni bir giriş, güncellenmiş bir ev, Yeni AI ve daha fazlasını gösterecek. TinyBuild, geliştirme süreci boyunca oyunun alfa sürümlerini piyasaya sürdü ve şirket şimdi tüm oyun içeriğinin bittiğini söyledi.

“Beta’da göreceğiniz şey oyunun son girişine yakındır. Ekip, Komşunun AI ve navigasyonu üzerinde çok zaman harcadı. Alfa 1’de sizi birden fazla katta yakalayabildi. O evin geometrisi basitti ve Alpha 4’te bazı pathfinding sorunları fark ettik. Komşunun sana gizlice yaklaştığını görmek korkunç. Bunu seveceksiniz, ” e-posta okur.
Hello Neighbor, Xbox one ve PC’de 29 Ağustos’ta Xbox One X desteği ile takip ediliyor. Tinybuild Çarşamba günü oyun için yeni bir römork vaat ediyor. Aşağıda bu üç saniyelik teaser göz atın. Yeni sürümlerin son 2017 bölümü, Aralık ayının geri kalanının getirdiği şeylerden bazılarını vurgular. Destiny 2 hayranları için, bu oyunun ilk genişleme, Osiris laneti anlamına gelir. Zombiler ve genel ürpertici hayranları için, kan sırılsıklam ölü yükselen 4 var: Frank’in büyük Paketi ve Merhaba Komşunun ev keşif macerası. Bu arada, LocoRoco 2 PS4 için remastered alır, Okami HD son konsol nesil geliyor. Yılın sonundan önce gelen daha fazla oyuna bir göz atmak için, Aralık yayın tarihlerinin tam listesini de görebilirsiniz.

Kader 2: Osiris laneti — Aralık 5

Netice ilk genişleme Vex Osiris kendini kurtarmak için Mercury Guardians gönderir. Yeni bir gezegen, yeni pota haritaları, grevler ve baskın inekleri, artı tüm bu parlak silahlar ve dişli anlamına gelir. Vurgulamak oynamak her zaman farklı olacak sonsuz Orman vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir