Brawl Stars hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Brawl Stars hileli v.4.11.2 para hileli apk 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Brawl Stars hilesi, Brawl Stars hile apk, Brawl Stars hilesi, Brawl Stars hile indir, Brawl Stars apk, Brawl Stars para hile, APK Oyunlar, 


Brawl Stars hileli apk indir


Supercell Kanadalı App Store son mobil oyun Brawl Yıldız başlattı. Play Store’da Brawl yıldızlarının Android sürümünü ne zaman başlatacakları hakkında bir haber yok. Merak etme, sana göz kulak olacağız.

Kavgalar kasabanın en yakın takımında kuruldu ve gerçek zamanlı olarak 3 ile 3 ile savaştı. Brawl Yıldız klanlar ve Clash Royale yapımcıları son oyun.

Eğer saatlerce eğlendirecek bir oyun arıyorsanız, bu sizin için bir oyundur. Kaba oyun modları ve cezalandırmak süper güçleri ile kaba ve takla karakter onlarca çeşitli kilidini. Shoot ’em up, onları havaya uçurmak’ yumruk ‘ em up, savaşları kazanmak dört farklı oyun modlarında :

– Bounty: rakiplerini ortadan kaldırarak ekibiniz için yıldız toplamak, ama onları sizi almak izin vermemek için dikkatli olun. Oyunun sonunda, en Yıldız takım kazanır!
– Smash ve kapmak: birbirlerinin ekipleri mücadele ederken haritanın merkezinden kristalleri toplamak. İlk takım 10 kristal topladı ve kazanmak için onları sıkışmış.
– Soygun: karşı takımın Güvenlik Koruma çatlak, ya da bir safecrackers olmak isteyen değerli savunmak. Sen yağma bıraktı kim olduğunu belirlemek için birkaç dakika var!
– Hesaplaşmaya: en büyük Rumble! 10 oyuncu yavaş küçülen bir aşamaya bırakılır. Eğer son savaşçı olabilir?

Yükseltme ve karışıklık kilidini sikke, iksir ve cips toplayın. Diğer oyuncularla stratejileri ve savaşları paylaşmak için bir gruba katılın. Gerçek kavgacı yıldız olduğunu kanıtlamak için yerel ve bölgesel lider panoları tırmanın!

Dikkat lütfen! Brawl Yıldız indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak, bazı oyun öğeleri de gerçek para için satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, cihazınızın ayarlarında uygulama içi satın alma devre dışı bırakın. Buna ek olarak, hizmet ve gizlilik politikamız uyarınca, Brawl yıldızlarını oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmanız gerekir.

Özellikler:
– Rowdy, gerçek zamanlı 3v3 dünyanın her yerinden oyunculara karşı oynamak
– Yeni, güçlü karıştırmak kilidini – her imza saldırı ve süper yetenek!
– Dört benzersiz oyun modları kilidini ve oynamak için
– Yalnız veya arkadaşlarıyla mücadele
– Afiş alanı ve yerel sıralaması üstüne tırmanın.(#)
– Hızlı tempolu çok oyunculu çekim oyunu taşımak için nihayet burada.(#)
– Birlikte diğer oyuncularla ipuçları ve kavgalar paylaşmak için bullfighters bir grup oluşturun
– En sevdiğiniz kavgacıların temel avantajlarını yükseltin.

– Çözüldü derileri ile karışıklık özelleştirin.(#)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir