survivor royale hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Survivor Royale Hileli apk v.12.311, dayınızdan istediğiniz oyunlar arasında yer alıyordu. Geçen hafta düğün ve benzeri olaylardan dolayı paylaşıma ara vermek zorunda kalmıştım. Bildiğiniz gibi bütün apk oyunlar, tarafımdan test edilip sorunsuz olmadıkça paylaşılmıyor. survivor royale, benim en sevdiğim gemi oyunları arasında yer alıyor diyebilirim. Zaten dünyada da indirme oranlarına baktığımız zaman, ne kadar fazla olduğunu görüyoruz. İyi eğlenceler, yeğenlerim.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, apk oyun indir, survivor royale hileli apk, survivor royale full indir, survivor royale hile modu, survivor royale tam surum, survivor royale acik harita.

 survivor royale hileli indir

1825 rahip John Forsyth perküsyon kapağını icat etti. Bunun önemi, ateşleme sistemini kapatarak sert havalarda tüfekleri güvenilir hale getiren perküsyon kapağıdır. 1836’da Johann Nikolaus von Dreyse, Prusya ordusunun bir elyafı olacak bir iğne tabancası yarattı. Dreyse’nin makat yükleme tüfeği, siyah toz şarjı, perküsyon kapağı ve kağıda sarılmış bir mermi içeren kartuşlara dayanıyordu. Bir muzzleloader olmasa da, Dreyse’nin tüm ateşleme mekanizmasının düz bir çizgide tasarımı, satır içi muzzleloader ve cıvata-aksiyon tüfeğinin gelişmesine yol açtığı düşünülmektedir. Ayrıca kartuş mühimmat gelişimine yol açar.

İlk pin yangın kartuşu 1840 yılında kuruldu ve hem jant yangın kartuşları (1859) hem de orta ateş (1869) izledi. Kartuşları gelişiyle temelden değiştirdi yükledik ve birden fazla kapasite için yol açtı, silah yinelenen tüfek. Tetiği çekmek çekiç veya forvet ileri uçmak için izin verir, ateş pimi çarpıcı, hangi daha sonra grev astar, ateşleyici bir darbeye duyarlı kimyasal bileşik hangi bir alev vuruyor aracılığıyla” flaş delik ” kartuşun itici odasına, ateşleyici itici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir