sokoban hileleri

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Sokoban Hileli apk V.1.521.1

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar,sokoban hileleri, sokoban hile apk, sokoban hilesi, sokoban hileli apk, sokoban hileleri full indir, sokoban hileleri para, sokoban hileleri mobil indir, sokoban hileleri telefon indir, .

 sokoban hile indir

Dani Pedrosa, 2018 MotoGP sezonunun sonunda Yarış kariyerine son vereceğini ve Repsol Honda squad ile premier sınıfta on üç sezondan sonra adım atacağını açıkladı.

Mcn, yeni uydu Petronas Yamaha squad ile yaptığı görüşmelerin sona erdiğini bildirdiğinden, bu hafta sonu Sachsenring’deki Alman Grand Prix’sinin önünde bugün özel bir basın toplantısında haberleri açıkladı.Kararın hafifçe yaptığı bir karar olmadığını kabul eden üç kez Dünya Şampiyonu, yine de şimdi onun adım atması için doğru zaman olduğunu söylüyor.  “Bu, uzun zamandır düşündüğüm bir karardır ve bunu yapmak zordu, çünkü bu sevdiğim spor. Ama yarışa devam etmek için iyi fırsatlara sahip olmasına rağmen, daha önce olduğu kadar yoğun bir şekilde yarışıyormuşum gibi hissetmiyorum. Hayatımda farklı önceliklerim var.

“Bu fırsatlara sahip olduğum için minnettarım ve bu kadar uzun süre yarışabilmek için inanılmaz bir hayat oldu. Beklediğimden çok daha fazlasını elde ettiğimi söyleyebilirim ve sporda yaptığım şeyle gurur duyuyorum.”

O MotoGP patronu Carmelo Ezpeleta tarafından sahnede katıldı, kim İspanyol Kasım’da Valencia yaptığı son yarışta MotoGP Hall of Fame içine indüklenen olacağını doğruladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir