Knives Out hileli indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Knives Out hileli apk v.1.3.21

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, Knives Out hileli apk indir, Knives Out hileli indir, Knives Out hilesini indir, Knives Out hile indir, Knives Out full hile, Knives Out hileli apk indir, Knives Out hack.

Knives Out hile

 İlk el topları sadece bir kolu sağlamak için makaslama ucuna bağlı bir ahşap kutup vardı. Bir şey düzgün çalışmıyor ve ne olduğundan emin değiliz. Uzun namlu ile bir matchlock olan Arbuequest, omzuna tutturulmuş ve iki elle tutulabilen bir stokun ilk görünümüydü. Bunun nedeni, bir adamın sigortayı yakmasına, silahı tutmasına ve namlusunu aşağı çekmesine izin veren yavaş yanan maçın yenilikçiliğinden kaynaklanıyordu.
Bir tüfeği yapan en belirgin özellik, namlusunun çalışma biçimidir. Namluda helisel oluklar oluşur ve bu da ekseni boyunca bir mermiye dönüş yapar. Bu olukları işleme veya dövme yarattı.  Spin, aerodinamik özellikleri ve dolayısıyla doğruluğu geliştiren jiroskopik stabilite yaratır. 15. yüzyılda Almanya’da icat edilen rifling, ilk çokgen ve spiral bir desende şekillendirildi. Bu tepeler ve vadiler yarattı ve mermi üzerinde bir spin yarattı. Bu, aynı zamanda spin ve artan doğruluk yaratan namluya derin bahçelerin kesildiği geleneksel rifling ile bir süre değiştirildi. Merminin yumuşak metal tüfek içine deforme ve spin başlatmak ve bazı durumlarda yüzgeçleri veya kaburga nerede tüfek oluklar içine sığacak şekilde topa ekledi. Poligonal rifling, bugün CZ, H&K ve Glock tarafından birçok tabancada ortak kullanıma geri döndü ve daha uzun hizmet ömrü sağladığını ve daha yüksek hızlara sahip olduğunu iddia etti.

 Knives Out hileli indir

Tüfeğin tarihinde, 1840’da “Minie” topunun piyasaya sürülmesiydi ve tüfeklerin birincil askeri ateşli silah olarak smoothbore musketlerini değiştirmesine izin verdi. Minie, genişleyecek ve deforme olacak konik bir mermiydi. Bu sürtünme yaratmak ve tüfek meşgul olur. Çoğunlukla namlu ne kadar uzun olursa, o kadar fazla spin ve daha fazla doğruluk olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir