Garena Free Fire hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Garena Free Fire hileli apk v.2.1.311

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, hileli dayi, Garena Free Fire tam indir, Garena Free Fire android indir, Garena Free Fire bedava indir, Garena Free Fire hizli indir, Garena Free Fire elmas hile,.

Garena Free Fire full indir

 Tüfeğin tarihi uzun bir tanesidir, ancak tüfek terimi başlangıçta “tüfekli silahlar” veya “tüfekli namlu ” olarak adlandırılan ilk örneklerle bir namlu içinde kanal açma işlemine uygulanmıştır. Merriam-Webster sözlüğü tarafından tanımlandığı gibi: “tüfek: uzun bir namluya sahip ve vurduğunuzda omzuna karşı tutulan bir silah veya spiral olukları deliğin içine kesmek.”Aynı zamanda muhtemelen Fransız teriminden, rifler, çizilmeye veya dosyaya.

Topların 1664 kadar erken fırlatıldığı ve 1776’da İngilizler tarafından kullanılan örnekler olduğu için, kendi içinde tüfekle ateşlenen silahlara özgü değildir. Tüfeklerden top ayıran ortak özellikler vardır; bir stok, namlu ve tetik / ateşleme mekanizması. Teknoloji ilerledikçe bu üç özellik üzerinde varyasyonlar vardır ve uzun yıllar boyunca, erken Tüfekler tüfekler ve av tüfeği gibi tüfeksiz çağdaşlarının özelliklerini paylaştı. Ayrıca mühimmat hakkında konuşmadan Tüfekler hakkında konuşmak zor. Tüfek teknolojik evrim ve yenilik tarihinde birbirlerini etkiledi. Modern bir tüfek haline gelen şeyleri şekillendiren hem Ateşli Silahlar hem de mühimmatın birkaç özel örneğini ele alacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir