clash of clans hile apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

clash of clans hilelili apk v.1.212
Son güncelleme: 11 Temmuz 2018

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

clash of clans hile apk indir, clash of clans hile apk hilesi, clash of clans hile apk hile apk, clash of clans hile apk hileli indir, clash of clans hile apk hileli day, clash of clans hile apk hile indir,

clash of clans hile apk

Mezarların ve mezar önbelleklerinin içeriğinden, sıradan evlerin mimarisi ve çömlek üzerine boyanmış sahneler, insanlar ortalama bir Maya gününün nasıl bir şey olduğunu öğreniyorlar.

Tipik Maya ailesi (ortalama beş ila yedi üye, arkeologlar tahmin) muhtemelen şafaktan önce sıcak çikolatadan oluşan bir kahvaltı için ortaya çıktı-ya da yeterince zengin değilse, atole denilen kalın, sıcak Mısır içeceği-ve ekmeği veya tamales. Ev genellikle kurutulmuş çamurla kaplı iç içe geçen kutuplardan yapılmış tek odalı bir kulübeydi. Mısır, kabak ve fasulye yemekleri, ara sıra hindi veya tavşan ile desteklenmiştir, muhtemelen kaçak yenmiştir.

Büyüme mevsimi boyunca, erkekler günün çoğunu tarlalarda geçirecekken, kadınlar genellikle eve daha yakın, dokuma veya dikiş ve yemek hazırlıyorlardı. Günün sonunda aile, evin başının hızlı bir kan alma, dindarlık merkezi eylemi gerçekleştirebileceği, dualar eşliğinde ve atalara ilahi söyleyen evde yeniden toplanacaktı. Tarıma ayrılmış olmayan günler piramitler ve tapınaklar inşa etmek için harcanabilir.

clash of clans hile apk indir

Onların toil karşılığında, insanlar Kraliyet evlilikleri ve törenleri önemli astrolojik ve lirik olayları işaretleme katılmak için beklenen. Bu vesilelerle Kral bir kan alma gerçekleştirebilir, bir tutsak feda edebilir veya bir top oyununa başkanlık edebilir-kaybedenler kafasında ya da bazen bir topa bağlanır ve bir piramidin taş adımlarını atarlar. Modern hot-dog satıcıları gibi, ustalar ve çiftçiler bu oyunların tencere, kakao ve boncuklar için Standlar ve takas kurmaları için ortaya çıkabilir.

Maya da son derece gelişmiş-ve modern gözlere, son derece tuhaf-estetik anlamda vardı. Yale antropolog Michael Coe, Maya adlı kitabında” biraz çapraz gözler büyük bir saygıyla tutuldu ” yazıyor. “Ebeveynler, çocuklarının burunlarına küçük boncuklar asarak durumu ikna etmeye çalıştı.”Maya, çocuklarının kafataslarını şekillendirmek için de içeri girdi: onları düzleştirmeyi seviyorlardı (ancak bu, bebeklerin beşik tahtalarına tutturulmasının yanlışlıkla sonucu olabilir) veya bir koniye sıkıştırmak gibi görünüyordu. Bazı Mayanistler, konehead etkisinin bir Mısır kulağının şeklini yaklaştırmaya çalışmasının bir sonucu olduğunu düşünürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir