Boxing Star Hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Boxing Star Hileli apk v1.311.2

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, Boxing Star hileli apk, Boxing Star hileli indir, Boxing Star hilesi indir, Boxing Star hile apk, Boxing Star hilesini indir, real boxing hile,

Boxing Star Hileli apk indir

Bu, Parker’ın oyununu sakatlamış gibi görünüyordu, çünkü içeride savaştıklarında Joshua’yı daha iyi hale getiriyordu ve dışarıdayken mücadele etme imkanından yoksun kaldı. İçeride, Parker joshua’yı kemerliyordu ve bir noktada onu incitti. Parker aralıkta savaşmak zorunda kaldığında, Joshua’dan jabs yiyordu ve aslında bir şey yapmak için çaresizdi.

Whyte (23-1, 17 KOs) ve Parker bu ay 28 Temmuz’da Londra’da O2 Arena’da savaşıyorlar. Görünen o ki, Whyte, 30, 26 yaşındaki Parker’ın cildinin altına girmeye ve ona karşı yapabileceği her türlü kenarı elde etmeye çalışmak için elinden gelen her numarayı deniyor. Whyte, Parker’ın sahip olduğu delme gücü ve boks yeteneğinden yoksun olduğu için bir kenara ihtiyaç duyacaktır. Whyte bir şekilde parker’ı aptal bir dövüşle savaşacak kadar kızdırırsa, kazanma şansına yardımcı olur. Whyte hala kızgın bir Parker’a karşı ellerine sahip olacak, ama belki de kazanma şansı daha iyi olacak.

Whyte,” hakemin aslında Joseph Parker’a yardım ettiğine inanıyorum, çünkü içeride savaşmalarına izin verseydi, joshua’nın KO tarafından kazanacağını düşünüyorum ” dedi skysports.com. “Hem mutlu hem de içeriklerdi. Parker mutlu ve kaybetmek içerik, Joshua mutlu ve kazanmak almak için içerik oldu.” Whyte’ın gerçeklikle karşı karşıya gelen Joshua-Parker mücadelesine farklı bir dönüş yapma şekli, Joshua’yla güzel oynuyor gibi görünüyor, böylece 2019’da ona karşı mücadele etme şansını artırabiliyor. Whyte’ın joshua’yla savaşmasını sağlayabileceği para hayat değişiyor ve eğer onu üzecekse, organizatörü Eddie Hearn’a whyte’a kalıcı olarak kaybolmasını söylemesini söylemek tamamen mümkün. Açıkçası, joshua’nın kızgın olması ve Whyte’a bir rövanş vermemesi için kendini yenen bir hareket olurdu. Whyte’ın Joshua-Parker dövüşüne, hakemin Parker’a yardım ettiğini öne sürerek gülünç bir dönüş yaptığını duyduğumda, joshua’yı övgü ile boğuyor gibi görünüyor, böylece rövanşı elde edebiliyor. Whyte’ın hakemin Parker’a yardım ettiğine gerçekten inandığından şüpheliyim, çünkü bu söyleyecek deli bir şey. Bu kavgayı gören herkes, Parker’ın Savaşı kazanma şansının, hakem onu her seferinde joshua’dan ayırmaya başladığında tamamen boşa gittiğini ilk turdan sonucuna varabilir. Hakem onu Joshua’dan çıkarmaya başladıktan sonra parker’ın şansı yoktu. Kavga, bir adamın bir öğretmen tarafından kurtarıldığı bir okul bahçesinde kavgaya benziyordu ve kavga elden çıkmaya başladığında daha güçlü adamı ondan çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir