zula vip hack hile 2018

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Zula PerX Hack v8.0 [ESP-AIMBOT-WALL] 02.06.2018
Bazı yeğenlerim güncel sürümünü istemişti, onları kıramadım ve paylaşmak istedim.INSERT tuşu ile menüyü açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Loaderi çalıştırmadan önce oyunu açmanızda yarar var. 

hile GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

http://bc.vc/KPTNcOP

zula vip hack hile 2018 ETİKETLERİ

zula hilelileri, zula 2018 hack, zula perx hack, Zula PerX VIP Hack v7.0, zula hack indir, zula hack indir memory, zula hile kodu 2018, zula pepsi hilesi, 

Zula PerX VIP Hack v7.0

Simo Häyhä, kollaaa Savaşı sırasında Kızıl Ordu ile mücadele fin keskin nişancı, şimdiye kadar yaşamış en iyi keskin nişancı olduğu söyleniyor, onun öldürme sayısı göre. Eşi benzeri görülmemiş taktikleri ona düşman askerlerinin üstünlüğünü sağladı.O kar ile uyum içinde tüm beyaz elbise olurdu, asla scopes (Parlama onu verebilir gibi) kullanılan ve hatta nefesi görünmüyor böylece ağzında kar tuttu. Sovyet düşmanları tarafından “beyaz ölüm” olarak adlandırıldı.toplamda 700’den fazla öldürdüğü gibi. Hayatı, bu savaşa karıştığından beri idealize edilmiş ve idolleştirilmiştir.bugüne kadar kimse onu bir keskin nişancı olarak aşmamıştır.Sovyetler Birliği, fazladan işgücüne çok ihtiyaç duyulduğu için … … WW11 sırasında pek çok dişi keskin nişancı fırlattı. Bu dişi keskin nişancılar büyük ölçüde savaşa mükemmel bir katkı olarak görülmüşlerdir. Daha önce ulaşılamayan savaşçıların büyük bir yüzdesini kullanarak, Sovyet gücü kendini daha iyi koruyabildi.

Her birini tek tek listelemek yerine, bu tarihsel benzersiz grubu bir bütün olarak görebiliriz. Kadınların resmine birlikte baktıktan sonra, zaman içinde dişi keskin nişancıların örülebileceği kadar örülebileceği de açıktır. Yukarıda resmedilen, Harehistorikalphotos kaynaklı keskin nişancılar aşağıdaki gibidir::

Birinci nöbetçi Çavuş Vn Stepanov. Gardiyan Sgt JP Belousov: 80 öldürür. Gardiyan Sgt AE Vinogradov: 83 öldürür.

İkinci nöbetçi Teğmen ek Zhibovskaya: 24 ölü. Gardiyan sgt KF marinkin: 79 öldürür. Gardiyan Sgt OS Marenkina: 70 öldürür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir