Wolfteam NX hile X10 2018

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Wolfteam NX hile X10, nisan ayından sonra gelen ilk güncel hile sürümü. Çalışır olarak bulunan ilk sürüm diyebilirim. Diğer hileler log hataları verdiği için paylaşmak istedim.
Uyarılar:
Hileyi kullanırken, diğer oyunları da üzmeyin 🙂 Ayrıca banlanmama garantisini kimse veremez.

hile GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

http://bc.vc/KPTNcOP

hile videosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=s09geXmPWWk&w=320&h=266]

cs go wall hack  ETİKETLERİ

Wolfteam NX hilesi, Wolfteam NX Hack X9, Wolfteam NX Hack X10, Wolfteam hileli apk, Wolfteam apk indir, Wolfteam hilesi, 
Hayat boyu boyunca, Japonya’dan bir samuray olan Miyamoto Musashi  60’dan fazla insanın ölümüne neden oldu. Bu düello çok yetenekli savaşçılara karşıydı  ve her savaşın sonunda sadece bir tane hayatta kalabilirdi. İlk düello belki de en dikkat çekici, on iki yaşında kazandığı gibi. Rakibi yetişkin, eğitimli bir samuraydı. Hikayeyi daha da ilginç kılmak için, yetişkin samurayların keskin bir bıçağı vardı, Musashi sadece bir sopa tutarken. Dost askerlerine “gunny” olarak bilinen Çavuş Carlos Norman Hathcock II, Vietnam Savaşı sırasında … … doksandan fazla cinayet işlediğini doğruladı. Bir keskin nişancı, düşman hareketlerini ve ilerlemeleri öngörmede son derece yetenekliydi. 93 kişiyi öldürmüş olmasına rağmen gerçek sayı büyük ihtimalle çok daha yüksek. Şapkasındaki tüy için “beyaz tüy” lakabı kafasına büyük bir ödül koydu.İkinci Dünya Savaşı sırasında Sovyetler Birliği kadın keskin nişancı arıyordu. Birçok kadın aslında erkek daha iyi keskin nişancı yaptığını inanıyordu, ve zaman zaman bazı baktığımızda, iddia oldukça destekleniyor gibi görünüyor.

Klaudia, Rusya için 17 yaşında mihver kuvvetlerine karşı savaşmaya gönüllü olan böyle bir kadındı. Rusya’nın sahip olduğu 2.000 dişi keskin Nişancıdan Klaudia en iyilerden biriydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir