wild clash hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

wild clash hileli apk v2.14.11, yeğenlerimin istediği hileler arasında yer alıyordu. Yeğenlerime olan sevgi ve saygımı bilen bilir. Bütün isteklerinize elimden geldiği kadar cevap vermeye çalışıyorum.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

INDIRME LINKLERI


apk indir buton


OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, wild clash hileli apk indir, wild clash hilesi, wild clash hilesini indir, wild clash apk, wild clash hileli oyna, wild clash para hile.

wild clash hileli apk indir

Başka bir gizli Tesla ve Firecracers eklenmesi bu pezevenk Ejderha Ejderha spam saldırılarına dikkat çekmek ve yeni drop gemi hava ünitesi ile saldırı stratejileri ilerledikçe beşinci bir ordu kampı eklemek size daha fazla taktik esneklik sağlar yardımcı olur. Artan savunma ile birlikte, tüm binalar, tuzaklar (Bahar tuzakları hariç) ve duvarlar 7.seviyeye yükseltilebilir. Ancak, gerçekten inşaatçılar üssü savunma parlayan dev top’s!  Belediye binanızda, balonlar patlayıcıları düşürüyor. Ancak, oluşturucu temel olarak, bu sıcak hava saldırganlar kaos ve karışıklık düşman zemin savunma arasında ekmek için kitlesel ordularda iskeletler damla. Drop ship öldürmek mangaları obfuscate ve toprak savunma hasar ranged veya huntering izin vermek için dev top gibi toprak savunma temizlemek için kullanın.

Saldırı birimleriniz Builder Hall 7 güncellemesinde yarar sağlıyor. Sadece askerleriniz 14.seviyeye yükseltilebilir değil, aynı zamanda 20. seviyeye yükseltilebilir. Bu yükseltmeleri de ekledi ikramiye bir bolluk ile geliyor! Askerlerinizi ve savaş makinenizi yükselttiğinizde aldığınız ganimetleri kontrol edin. Ve son olarak, yeni açılan gemi hava biriminin tadını çıkarın!

Aldığımız geri bildirimleri temel alarak ve ayrıca verilerimizi inceledikten sonra, Klan savaş karikatür algoritmasına uygulanan son değişiklikler ile, daha fazla değişiklik yapılması gerektiğini hissettik. Bu değişiklikler bir oyuncunun ve klanın hücum gücünün daha doğru bir ölçümünü yansıtacaktır. Ayrıca, daha iyi bir savaş maçı bulmak için gereken arama süresini de ayarlıyoruz. Bu, bazı durumlarda ancak tüm arama süresini artıracak ve sistem daha eşit bir eşleşme bulmak daha uzun sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir