Survival Evolved Hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Survival Evolved hileli apk 3.12.22, yeğenlerimin uzun zamandır istediği oyunlar arasında yer alıyordu. Oyunumuzda bulunan grafik kalitesi, kesinlikle en iyi yapımlardan birisi diyebilirim. Hayatta kalma oyunu seviyorsanız, kesinlikle kaçırmamanız gerekiyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri


Survival Evolved Hileli apk full


Alkol onun antiseptik nitelikleri ve herkes zarar alır uyuşukluk ağrı yardım yeteneği nedeniyle önemli bir bileşeni olabilir, aynı zamanda endişelerinizi yatıştırmaya yardımcı olabilir. Eğer soğuk alır alkol de (ama sadece sınırlı miktarlarda, çok fazla alkol aşırı soğuk koşullarda zararlı olabilir) uyku olsun böylece ısınmak için yardımcı olabilir. Alkol ekonomik çökme durumunda barter olarak da kullanılabilir. Birkaç şişe olması oldukça yararlı olduğunu kanıtlayabilir. Eğer evin yok olduğu ve dışarı çıkmak için gereken bir durumda sonunda, elbise gerekir. Bu herhangi bir arazi üzerinden yürüyebilir beri botlar son derece önemlidir. Ayrıca sıcak ceket ve pantolon gitmek için hazır olması gerekir. Moda önemli değil, pratik olmalısın. Eğer evinizde yaşayan değilseniz, rahat dışarıda hayatta kalmak gerekir. Eğer kısa ve uzun kollu üstleri, ve ağır hizmet çuval veya pantolon sert arazi işlemek için bir karışımı isteyeceksiniz. Ambalaj kolaylaştırmak için, bu öğeleri kompakt depolama ve ambalaj uygun hale getirmek için hava kaldırabilirsiniz uzay torbaları kullanabilirsiniz. Bu minimal maliyet ve boyutları çeşitli satın alınabilir. Giysi, battaniye, uyku tulumları ve yastıklar gibi öğeleri bir araç ya da bir dissite konumu depolama gerektiğinde bunları sağlamak için en iyi yoldur.

İhtiyacınız olan araçların listesi uzun, özellikle de dışarıda yaşamaya son verseniz. Diş macunu ve tuvalet kağıdı gibi temel olmasına rağmen, bu yüzden bıçak ve uyku tulumları vardır. Eğer kendi başınıza hayatta kalmak ve gerekirse kendinizi savunmak edebilmek için gereken şey olduğundan emin olmak gerekir. Ne saklamak için ya da eldeki karar kişisel seçim meselesi ve ben karar vermek için size o kadar bırakacağım, ama en makale ve programları en iyi silah mühimmat ile en az bir tavsiye gördük durumda kamp korumak veya gıda için oyun sağlamak. Finans ya da Engelliler yüzünden en kötüsüne hazırlanamayan insanlar, hayatta kalmalarını sağlamak için Ağ kullanabilirler. Ağ bölgenizdeki hayatta kalma grupları ile, size ve afetler durumunda destek sağlamak için topluma katılmak ne katkıda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir