Fifa Dunya Kupasi indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

FIFA Soccer: FIFA World Cup hileli apk v.1.55.22

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

Sky Sports’a göre, Everton’un Wayne Rooney resmi olarak bugün DC United’a bir hamle yapacak. 32 yaşındaki MLS kıyafeti ile üç buçuk yıllık bir sözleşme imzalamak için ayarlanır. Anlaşma birkaç haftadır boru hattında. Ancak, forvet şimdi bir vize ve hareket tamamlamak için bir çalışma izni sağladı. İngiltere ve Manchester United’ın rekor golcü için bir dönemin sonu olacak. Romantik dönüş ev işe yaramadı Wayne Rooney, geçen yaz Manchester United’dan ücretsiz transferde boyhood club Everton’a döndü ve burada bir kulüp ve Premier League simgesi haline geldi. Gerçekte, Rooney United’daki son birkaç sezonunda form ve fitness için mücadele etti.
Sonunda, kulüple bağlantılı birçok kişi, en iyi uçuş savunmalarını terörize eden oyuncunun gölgesinde olduğu için, ileri gitmek için mutluydu. Everton’a dönüşü planlandığı gibi işe yaramadı, ancak takımın sezonun zayıf başlangıcı, Toffees’in masanın altına en üstten daha yakın olduğunu gördü. Kampanyanın sonuna doğru biraz daha iyi bir çalışma, Merseysiders’ın Premier League tablosunda sekizinci sırada, önceki kampanyanın altında sadece bir yerde bitirdiğini gördü. Rooney’nin imzası, İngiltere’yi ileriye doğru seven ve onu bir kez daha mavi bir gömlekle görmek isteyen Everton Başkanı Bill Kenwright’ın romantik bir fantezisiydi. Everton’un en iyi golcüsü olmasına rağmen, ikinci sırada Merseysiders üzerinde bir etki yaratmak için mücadele etti. Rooney’in muhtemel çıkışı Evertonian’a çarpmadı; bu zor, forward’ın Merseyside üzerindeki ikinci büyüsünde başarı eksikliğini gösteriyor.

Rooney ABD’de hayatının tadını çıkarabilirsiniz

Wayne Rooney, hayatının yarısı boyunca futbolun en üst seviyesinde oynuyor. Lüks yaşam tarzının ödülleri belki de harika, özellikle işçi sınıfı bir arka plandan gelen bir delikanlı için.

Ancak, bir kez bir Premier Ligi futbolcu olmak, neredeyse kamu malı haline. Sizi tanıyan insanlar olmadan hiçbir yere gidemezsiniz. Sonra basın ve paparazzi gelen hounding var. Rooney, son birkaç sezonda artık oyunun en üst seviyesinde üretim yapmamasına rağmen, beklentilerini yerine getirmeye çalışma baskısı da vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir