zynga poker chip hile

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

son güncelleme tarihi:  1 nisan 2018
Zynga Poker Classic TX Holdem hileli apk 17.0, hilesi zor yapılan oyunlar arasında bulunuyor. Bunun için lütfen bizleri paylaşarak destek olunuz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun etiketleri

Zynga Poker hileli apk indir 

 Rakibinizin ne olduğuna, ne sizin sahip olduğunuzu düşündüklerine  ve sizin sahip olduklarını düşündüklerine karar vermeye çalışmak  gerçek bir meydan okumadır. Eğer rakibinizin zihinsel olarak nerede olduğunu anlayabilirseniz, onların eline bir fikir almak için izin verebilir; belki onlar iyi kartları ya da belki onların zihinsel durumunu okuyabilirsiniz zaman bir ‘tell’ var. Bu tüm onlar nasıl duygu ve sonuçta nasıl oynamaya karar verebilir ne kartları belirlemek yardımcı olabilir. O zaman daha iyi hissettiğini nasıl düşündüklerini değiştirebilirsen. Eğer elin iyiyse, fakir olduğunu düşünmelerini isteyebilirsin. Burada çok fazla beceri var: oyunculuk, empati, gözlem ve hafıza birkaç isim.

Eğilmekten Kaçının

Eğer diğer oyuncular ve oyun tarafından yaralanan alırsanız, bu karar verme engeller. Çoğu oyunda bazı oyunlar vardır; sözel veya küçük eylemler olsun, oyuncular denemek ve deri altına almak olacaktır. Aynı zamanda etkilenmeden olmalı ve ne düşündüklerini bir şey vererek olabilir gibi davranışlarını anlamak.Tilt da genel olarak oyun tarafından getirilen stres anlamına gelebilir. Poker Çıldırma olabilir, şans bileşeni yıkıcı olabilir ve bir oyuncu için onların compensation boyunca başarılı olmak için mizaç olan birinin işaretlerinden biridir. Bu eğim olumsuz mevduat yönetimi etkileyebilir söz değil.

Matematik Becerileri Hayati Önem Taşıyor Mu?

En tepeye ulaşmak için sayıları işleme yeteneği çok önemlidir ama bu beceri çoğu insan tarafından öğrenilebilir. Eğer poker hakkında ciddi iseniz o zaman sayılar yan anlamak emin olun ama başarılı bir oyuncu olun ya da sizi kıracak diğer bileşenleri. Büyük bir stratejiye sahip olmak, sakin kalmak, diğer insanları okuyabilmek ve hareketlerinizi gizleme yeteneği her büyük oyuncunun önemli bir parçasını oluşturur.

Matematik becerileri muhtemelen daha dar olabilir eylemlerin genişliği burada sabit limitli bir oyunda daha önemlidir; burada matematik belki daha fazla farklılığın oyuna geldiği ve matematik belki de daha az önemli bir limitsiz oyun daha genel resmin büyük bir parçası olabilir. Ama temel olasılık hesaplamaları bilmek ve onları hızlı bir şekilde işlemek kesinlikle olması gereken bir avantajdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir