World of Tanks hilesi 2018

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

World of Tanks hileli apk, hilesi en hızlı kapanan oyunlar arasında yer alıyor. Bunun için lütfen kırık linkleri bize bildiriniz, böylece yenileme veya değiştirme şansımız olabilir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

hile TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=wCsviPZuMrA&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton
Dayınızı sosyal medyada paylaşmayı unutmayın

oyun etiketlerimiz

World of Tanks hilesi 2018

Oyunun size bildirmediği bir diğer faktör de mallarınızın beklenmedik bir şekilde sunulmamasıdır. Onları almaya gelen ve alacak olan o kişi her seferinde tek bir mal alıyor kaos içinde özlenmesi kolay olan bir şey. Kendinizi brim için perakendeci alan doldurma bulursanız, onu boş bir reklam izlemek mümkün olacak, ancak ilk başta tempoyu kendi kendine çalışan düşünebilirsiniz, aksi takdirde reklam yükler izliyor olacağım.
Büyük her zaman daha yüksek değildir.
Düşüncelerinizi birçok alternatif hedefleri ile küçük piksel çiftlik oynayabilirsiniz. Bazı hayvanlar kataloglarını bitirmek isteyebilirler, ve bu sadece etkili. Ama ekstra ekonomik (eğer reçel’s) sadece düşük maliyetli hayvan yükler satın almak ve onları sahne olarak onların mal tanıtmak. Daha pahalı, daha büyük evreli hayvanlar aslında daha fazla para kazanmazlar. Gerçekte, nakit almak giderek oyun devam ederken zorlaşacak ve yukarı tesviye için daha fazla alamadım.

Son oyun
Tiny piksel çiftlik kısa ve tam–onun türü yapmak birçok şekilde sonsuz oyun yok. Eninde sonunda, her şeyi açacaksın ve Bazı kapanış seçenekleri alacaksın ve muhtemelen o olacak. Sizin için rutin hasat sorunları geliştirmek için hiçbir yol olduğundan, hangi küçük piksel çiftliği yendi hızı tam olarak ne kadar oynamak bağlıdır. Zaman ayırın ve elde edebileceğiniz sevimli hayvanlar tadını çıkarın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir