Toon Blast hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Toon Blast hileli apk v.12.555.1, değerli yeğenlerimin uzun zamandır beklediği oyunlar arasında yer alıyordu. Puzzle oyunlarını seviyorsanız, kesinlikle tavsiye edebilirim. Peak Games tarafından geliştirilen oyunumuz, 1 milyona yakın indirme yapılmıştır. Oyunda da amacımız, aynı renk olan kutuları bulmak ve yan yana tutarak onları patlatmak olacaktır. Özel yeteneklerinizi kullanmaya hazırmısınız?

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZDAN video

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

Toon Blast hileli apk

 2048, bir İtalyan Web Geliştirici Gabrielle Cirulli tarafından yapılan son derece bağımlılık oyunu, hangi hızla oyun app store çizelgeleri tepesinde. Bağımlılık oyun Flapy bird yanı sıra, Burada başka bir bağımlılık oyun onların kesinti geçmek için ihtiyacı olanlar için. 2048 bir 4 x 4 bulmaca oyunu iki sayı ile bir yönde Yukarı, Aşağı, Sol veya sağ ve tahta doldurulur kadar rasgele bir kare içinde yeni bir döşeme görünür, oyun bitti. Aynı sayı döşeme collide ve varolan sayı toplamı ile yeni bir döşeme oluşturmak için birleştirmek. Oyunun amacı değeri 2048 tek bir çini oluşturmak ve yüksek bir skor ulaşmak için! Başka bir hamle yoksa yukarı ok tuşunu kullanmayın.
Yüksek değerli taşları alt satırda tutun ve en yüksek en düşük soldan sağa ve sağdan sola ikinci son satırda döşeme düzenlemek.
Yüksek değerli fayans tahtanın altında olduğundan emin olun ve son satırda soldan sağa ve sağdan sağdan ikinci son satırda azalan sırayla fayans düzenlemek.
Yukarı çökme – eğer 8 ve 16 varsa onları daraltmak. Üst sırayı yüksek sayılarla tut.
64 ve 128 ile sağ üst köşeye odaklanın.
2048 oyun iOS, Android cihazlar ve web ücretsiz olarak kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir