The Walking Dead hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

The Walking Dead hileli apk v.2.3.555, filmden uyarlanan oyunlar, listesinde yer alıyor. Oyun için hem taktik kurmalı, hemde başarı savaş çıkarmanız gerekiyor. Film veya bilgisayar oyunlardan farklı olarak, karakter geliştirme özelliği de mevcut. Bildiğiniz üzere premium satışlarının artması için yapılan bu işlemi, hileli apk kullanarak ücretsiz olarak indirebilir. Oyunumuz 2D grafiklere sahip olup, ses kalitesi güzel durumdadır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

OYUNUMUZDAN video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=veTTtQxvnSo&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

The Walking Dead hileli apk indir

Yürüyen ölü sosyal oyun Nisan ayında yayımlanması planlanan bir Facebook sitesi oyunu, 2012, ancak Ağustos yayınlandı 9, 2012. Oyun oyuncuların kendi maceralarını yaşamalarına olanak veriyor, fırsatlarla gösterinin anlatımı tarafından önerilen önemli anlarda gösteri karakterlerini karşılaştırabiliyor. Oyunun amacı kaynakları çöp atma ve gösteri ayarları dayalı kamp kurarken zombiler ile savaşarak kıyamet hayatta etmektir. Bölüm 2 Ekim tarihinde yayınlandı 13, 2012. Tam ekran, yeni silahlar ve daha fazlasını tanıttı. Ayrıca morale ve Intel oyundan çıkarıldı. Şimdi bir kamp görevi oynamak için, 6 ila 12 enerji ve malzeme belirli bir miktar arasında olmalıdır. Ancak, Bölüm 2 misyonlar enerji maliyeti ve arz miktarı değişir. Yeni enerji güncelleme ile, şimdi walkers öldürmek ve enerji olmadan malzeme almak. Şimdi NPC gerçek misyonlar ve yeni iç ve dış misyonları vardır. İç ve dış mekan misyonları ile birlikte, sadece 1 misyon için çeşitli haritalarda oynayabilirsiniz. Glenn ile tanış. Şehir sokaklarında başla. Sonra yolun sonuna doğru otoparka girersin.

Ekim’de 11, 2013, Bölüm 4: Woodbury dışında serbest bırakıldı. Yeni karakterler, 24 hikaye misyonlar, yeni bir özellik, yan görevler, yeni silah ve oyun sisteminin tam bir revizyon içerir. Oyun ayrıca yürüyen ölü sosyal oyun değiştirildi: Chronicles. Adı değişikliği ile birlikte, sosyal oyunun ilk iki bölüm de değiştirildi: tüm sıkışmış yukarı şimdi denir, “salgın başlar”, ve gün sonu şimdi, “şehir sınırları”.

26 Kasım 2014’te, yürüyen ölü sosyal oyunun yılın sonunda kalıcı olarak kapanacağı duyuruldu. 31 Aralık 2014’te  2015 sonbaharı için planlanan yaklaşan No Man’s land app’ına odaklanarak resmen kapatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir