TEMPLE RUN 2 hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

TEMPLE RUN 2 hileli apk v.5.845.2, koşma kaçma ve macera oyunu seven yeğenlerim tarafından oldukça fazla talep gördü.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

İNDİRME LİNKLERİ

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=ZYw5IZgz2Y0&w=320&h=266]

oyun etiketleri

TEMPLE RUN 2 hileli apk 

TEMPLE RUN 2 hileli apk indir, TEMPLE RUN 2 hileli indir,
Polis biriminin bu tür hızlı ama ünlü televizyon dizisi S. W. A. T. düzenli olarak genellikle sadece bir kez gerçek takımlar için bir ömür boyu böyle misyonlar geçiren karakterleri ile aşırı şiddet ve gerçekçi olarak değerinde olan 1970’lerde yaşanan kısa galası ile tanınmış oldu.
Orada Sierra entertainment tarafından bilgisayar oyunları bir dizi var ve oyuncu bir SWAT ekibi komutları ve durumlarda kullanılan gerçek taktik ve araçları kullanan SWAT, adı altında Vivendi Universal ve irrasyonel oyunlar tarafından geliştirilen. Seri, emekli şef Daryl Gates tarafından anlatılan ve gerçek zamanlı strateji olarak devam eden polis arayışı serisi interaktif bir film takip olarak başladı sonra gökkuşağı 6 damarında iki first person shooter. Los Angeles polisi hariç hepsi.
1990’larda SWAT Kats adlı bir çizgi film TV programı da vardı. 2003 yılında, Samuel L. Jackson ve Colin Farrell’ın oynadığı S. W. A. T. filmi sinemada yayınlandı. Filmde, tutuklandı uyuşturucu Kingpin şehir dışında Jackson’ın karakter önderliğindeki bir Los Angeles polis departmanı SWAT ekibi tarafından taşınan ve federal velayet içine. Kingpin onu serbest bırakabilecek herkese 100 milyon dolar verdiğinde, planların düzelmesi gerekiyor. Hem güç Rangers: SPD ve Tokusou Sentai Dekaranger, polis süper kahraman ekipleri, zırh ve ağır silahlar bir dizi yanı sıra lazer silahlı SWAT kamyon (sadece güç Rangers) ve bir SWAT megazord (sadece PRSPD olarak adlandırılan; Dekaranger içinde deekawing robo denir) oluşan bir SWAT Modu özelliği.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir