Sword Art Online hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Sword Art Online: Integral Factor hileli apk, son zamanların yükselen yıldızları arasında yer alıyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 
 

indirme linkleri

apk indir buton

oyun video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=X-zPrXJpiAw&w=320&h=266]

oyun etiketleri

Sword Art Online hilesi, Sword Art Online hileli apk, Sword Art Online hile indir, Sword Art Online para hile, Sword Art Online: Integral Factor hilesi, APK Oyunlar, apk oyun indir,

Sword Art Online: Integral Factor 

Çelik bir kılıç dövme sanatının Çin ve Kore’den kısa bir süre sonra geldiğine inanılıyor, ama detaylar bilinmiyor. 5.yüzyılda çelik kılıçların Japonya’da yapıldığını biliyoruz. Bunlar chokuto denilen düz, tek kenarlı tiptendi. Japon kılıçları çok tipik çelik sertleştirme yöntemi ilk 6.yüzyılda kullanılmıştır. Düz kılıç dönemi 8. yüzyıla kadar sürdü. Sonra savaşın baskın tarzı ayakla savaşmaktan at sırtında savaşmaya değişti. Süvari dövüşü yapmak için kılıçlar kavruldu. Bu uzun, kıvrımlı tek kenarlı kılıçlara tashi denir. Chokuto ile tashi arasında çok sayıda ara form vardı. Bu en yaygın kogasarumaru (kavisli, iki kenukigatatachi) ve idi. Terim nipponto veya Nihonto (kelimenin tam anlamıyla “Japonca kılıç”) genellikle eğrilik kılıçlara ayrılmıştır.

İmparator Kammu iktidara geldiğinde başkent Nara’dan Kyoto’ya taşındı. Tüm dönem, geçen yüzyıllar boyunca denizden gelen ve Japon yapımı Çin etkilerinden gelenleri kabul etme eğilimi ile karakterizedir. Tuttuğumuz kültürel idiosyncrasilerin çoğu genellikle Japonların Heian döneminde doğmuştur.

Bu dönemde de sert dış yüzeyi ve yumuşak çekirdekli bir kılıç dövme yöntemi oluşturuldu.

Tachi’nin çağıydı. Bıçakları imzalamak alışılagelmiş oldu. En eski imzalı bıçak muhtemelen Sanjo Munechika tarafından dövülmüş bir püskürtür. Tarih ile en eski tashi yanı sıra Tang üzerinde kazınmış Smith adı 1159 ve Namihira yukimasa tarafından yapılmıştır.

Heian döneminde iki clan, Minamotos ve tairos, güç ve önem yükseldi. Dönemin sonu, bu iki klanın bir araya geldiği  Dannoura’daki savaş tarafından işaretlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir