space flight simulator hile

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Space flight simulator hileli apk, değerli yeğenlerim tarafından istenmişti. Stefo Mai Morojna tarafından tasarlanmış olan oyunumuz, Android üzerinden indirmeye açıldı. Oyun amacımız, uzay aracımızı tasarlamak ve uzaya göndermek ama bununla da bitmiyor. Görderdiğimiz uzay mekiğini tekrar geri getirmemiz gerekiyor. Farklı ve ya parçalarla beraber, sandbox paketi yüklüdür. Oyunumuzun grafikleri 2D olup ses kalitesi harika durumdadır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

APK Oyunlar, space flight simulator hileli apk indir, space flight simulator hilesi, space flight simulator hileyi indir, space flight simulator hile hilesi, APK Oyunlar, space flight simulator hileli.

space flight simulator hile

Orbiter, kullanıcıların uzaya insanlı veya insansız uçuşlar başlatmasını sağlayan benzersiz bir uçuş simülatörüdür. Uzay istasyonları, uyduları onarabilir ve gezegenlere inebilirler. Güneş sistemimizin engin erişimleri yörünge taraftarlarına açıktır. Sistem kullanıcıların uzun maceralar kısaltmak için zaman sıkıştırmak sağlar. Uzay uçuş doğru modellenmiş; geçmiş misyonlar yeniden oluşturulabilir ve yeni projeler planlanan ve başlatılan.  Pilotlar Kennedy uzay Merkezi’nden yükleri fırlatarak, Uluslararası Uzay merkezini ziyaret ederek ya da Delta planöründeki Satürn’ün Rocky halkalarını kullanarak saatler harcayabilirler.

Orbiter 2000 yılında Geliştirici Martin Schweiger tarafından oluşturuldu. O sırada, fizik tabanlı uçuş modellemesini doğru bir şekilde yansıtan bir simülatör istiyordu.  En son sürümü Ağustos ayında yayınlandı 2010. Orbiter ücretsiz, açık kaynak değil. Çekirdek kodu değiştirilemez. Ancak, geliştiriciler Orbiter Yazılım Geliştirme seti kullanarak yeni uzay aracı gibi eklentiler oluşturabilirsiniz. Bu kod kütüphaneleri, örnek kod, Yardımcı Programlar ve belgeler orijinal tasarımlar üretmek için gerekli sağlar. Programcılar sağ ayak üzerinde başlamak yardımcı Orbiter sitesinde özel bir eklenti forum var.

Orbiter kullanıcıların ayrıntılı ve gerçekçi bir uçuş modeli kullanarak simüle uzay aracı çalışmasına izin vermek için geliştirilen ücretsiz bir uzay uçuş simülatörü programıdır. Geliştirici, Martin Schweiger, zamanda uzay uçuş simülatörleri fizik tabanlı uçuş modelleri eksik ve öğrenme fizik kavramları keyifli hale Bir simülatör yazmaya karar olduğunu hissetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir