slither io hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

slither.io hileli apk v.2.1.4412, yeğenlerimin uzun zamandır beklediği hileler arasında yer alıyordu. Bildiğiniz gibi, online oyunların hileleri daha zor bulunuyor. Bunun için zaman aldığını söyleyebilirim. Oyunda amacımız yem ve yılan yemek ve büyümek. Bunun için bot kullanmak ve hızlı hamle için hileli apk kullanabilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZDAN video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=Y88WAkHOkX8&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton
Hile +sd data

oyun etiketleri

APK Oyunlar,slither hileli apk indir, slither hilesi, slither io hile, slither io hileli, slither io hileli apk, slither io hilesi, slither.io hile, slither.io hile apk indir, Slither.io Hileleri, slither.io hileli apk.

slither io hileli apk indir

 Korunaklı bir hayatta kalma strateji oyunu nerede sen-ebilmek koymak belgili tanımlık görev-e doğru tutmak belgili tanımlık aile canlı içinde belgili tanımlık cut-gırtlak, ıssız genişlikte adl.şu bkz. be belgili tanımlık post-kıyamet dönem. İki ebeveyn ve iki çocuk. Nükleer holokost’ta kaybedilen milyarlar üzerinden bir başlangıç düşünülürse bir aileyi canlı ve iyi bir şekilde yaşatmak için tasarlanmış neredeyse imkansız bir yeraltı kalesine başlarsın. Ama bu karanlık ve affetmeyen dünyada ailenizin hayatını tehdit eden sayısız tehlikeler vardır.

En yüksek tehlikeler nükleer savaşın korkusudur. Çölde dolaşan insan ırkının geri kalanı yalnız, soğuk, kötü beslenmemiş ve iyi hazırlanmış konforunu paylaşmaktan başka bir şey istemiyorlar. Oyun aile su ve yiyecek ücretleri, onların zihinsel iyi varlık, genel yorgunluk ve hastalık düzeyleri izler son derece karmaşık bir sistem içerir. Oyuncu onların aile üyeleri göndermek zorunda kalacak (ya da onların barınağına işe Olası kurtulan) atık arazideki malzemeleri için çöp için. Ne yapmak veya nasıl bir sayfa oluşturmak için emin değilseniz, aynı konu üzerinde birkaç makale aramak ve nasıl göründüğünü görmek. Kaynak kodu her zaman bir wiki içinde görüntüleyebilir ve başkalarının ne yaptığını öğrenmek.

slither io hileli apk indir

 Yılanı bir ağa bağla. Eğer bir yılan badminton veya tenis raketi gibi uzun bir ince nesne kullanarak yakalayabilir, ya da uzun süpürge kolu bir sivrisinek ağa bağlı. Yılanı gördüğünde, hemen olay yerine gitmek isteyeceksin. Ağınızı yılanın başının önüne koyun ve yılanın ağına çakın. Eğer net eklemek uzun ince nesne, yılandan güvenli bir mesafe vücudunuzun tutmak için yeterince uzun olmalıdır. Yılan ağa girdikten sonra, yılanın dışarı çıkmasını önlemek için hemen ağı kaldırın.
Ağ yakalamak için hedeflediğiniz yılan için yeterince büyük olduğundan emin olun.
Yılanın kafasının önündeki ağ etkili olur çünkü yılan onu bir güvenlik yeri olarak yorumlayacak ve isteyerek girecektir.
Yılana dikkatlice yaklaş ve sessizce yaklaş. Eğer yüksek sesle yılana doğru koşarsanız, hızlı hareket etmek için onu kışkırtacak, ya da daha kötüsü, ısırmak.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir