Shadow Fight 3 Hileli Apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 Shadow Fight 3 v.2.36.1.1 MOD HİLELİ APK 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

                                      OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=hVy58hG30zM&w=330&h=366]

                Shadow Fight 3 TÜRKÇE APK  İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

            Türkçe  Shadow Fight 3  APK Nasıl Kurulur

 

 Shadow Fight 3 v1.9.30 MOD APK dosyasını indiriniz ve rar dosyasını çıkarınız. Daha sonra kurulumu yapabilirsiniz.

Shadow Fight 3 v1.9.31 MOD APK Hakkında Etiketler

Shadow Fight 3 Hileli Apk İndir

shadow fight 3 apk hile, shadow fight 3 apk mod

Japon katana, Batı filmleri ve kültürü ile belki de Doğu kültürlerinden kaynaklanan ölümcül edged silahlardan biri olarak bilinir, ama haklı olarak da onun kenarından ölen yüzbinlerce aracılığıyla. Katana kökeni biraz belirsiz; ancak, yaygın hem Çin hem de Japon işçilik bir karışımı atfedilen. Bazı insanlar sana bir şey söyleyecektir, diğer insanlar ise ters yönde ısrar edecektir. Katana erken bir form olsa da, Çin’den Japonya’ya tanıtıldı kanıt bir sürü var. Sık sık 15-19.yüzyıllar boyunca Japon savaşçı sınıfı üyeleri tanımlamak için kullanılan terim Samurai, sık sık katana kılıç ile ilişkilidir, feodal Japonya’da herkes onları kullanarak yasaklanmış olduğu gibi. Bu ölümcül kılıç işçilik doğal bir evrimdir: ağır bir “büyük ustalık” olarak başlayan ve daha çevik, daha hafif bir bıçak daha hızlı savaşlar için gerekli olan zamanla değişen. Katana genellikle bıçak kenarında (Japonca ha) kadar kılıca oturur gerçeği ile diğer birçok kılıç ayırt, savaşçı katana çizmek ve tek bir hareket ile rakibini dilim izin. Aslında katana çizim ve kesme sanatı Iaido olarak bilinir

Katana kılıç tanıdık sürümü ilk Japon tarihinin Muromachi döneminde ortaya çıkmaya başladı, 1392-1573 ad. Japon silah işçiliğinin tarihi 2000 yıldan fazladır uzanıyor. Bu nispeten küçük ada ulus siyasi ve askeri güce yükselişi beri en iyi silah-smiths bazıları için tarihsel olarak ünlü bir ev.

Shadow Fight 3 Hileli Apk İndir

Katana kullanımı sık sık Jujitsu eğitim kullanılır, dövüş sanat silahsız doğa tamamlamak için – aslında jujitsu size söyleyecek birçok jujitsu Sensei vardır ‘yedek’ silahlı askerler için ne zaman onların bıçak kayıp ya da savaşta kırık. Başlangıçta, Jujitsu kesinlikle mücadele “silah” yöntemi, rakibin hakimiyetine konsantre oldu. Ancak, modern gün uygulayıcıları sık sık her iki mücadele stilleri ile yeterlilik kazanmaya çalışır.

Katana artık askeri amaçlar için kullanılmamış olsa da (ancak iyi Birinci Dünya Savaşı oldu!), Japon kültürü, Japon Jujitsu dövüş stili gibi ağır tören ve tarihsel önemini taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir