rules of survival hileli apk indirme link

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Rules of survival 2.214.33 hileli apk

oyun video

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

 https://a.smrtrdrct.com/r/a479-t468-v468-w482-m468/aff515

oyun etiketleri

rules of survival apk, rules of survival hile indir, rules of survival hileli apk indir, rules of survival hilesi, APK Oyunlar,

rules of survival hileli apk indir

Hayatta kalma durumlarına hazırlıklı olanlar bir böceğin ortaya çıkabileceğini biliyorlar. Bir böcek tam olarak kulağa böyle geliyor. Bu, dodge’dan ayrılma zamanı demek. Dışarı çıkmak yürümek ile gideceğiniz yere gitmek zorunda kalacağınız anlamına gelebilir.Bu durumda, o zaman sağlam ayakkabı ya da çizmeler olduğundan emin olmak gerekir – ve uzun bir yolculuk olacak yiyecek ve barınak olması anlamına gelir. Bu senaryo için hazırlıklı olmak size gitmek için zaman geldiğinde onu alabilirsiniz bir böcek dışarı çanta olması anlamına gelir. Araçla dışarı çıkmak bir böceği dışarı çıkarmak içinönceden hazırlanmış bir araçla gideceğin anlamına gelir. Aracınız benzin alıp saniyeler içinde gitmeye hazır. Bulunduğunuz yerin güvenli olmadığı ya da tehlikeye girebileceği ve hayatta kalmanın bir sorun olabileceği zamanıdır. Bu bir hava durumu, bir terörist saldırı, bir flaş çetesi veya isyan durumunda hata için hazırlıklı olması gerektiği anlamına gelir.Ayrıca bölgede gevşek bir kirlenme varsa hızlı ayrılmak gerekir-tren raydan düşme gibi ve tren havaya kaçan bazı kötü tehlikeli malzemeler taşıyordu. Şehir çapında kara çıkışları bir suçlunun en sevdiği zaman dışarı çıkmak ve kargaşa çelenk. Eşyalarını o kadar bırak hayatını kaybetmeye değmez.

rules of survival apk

Eğer şehir çapında bir iletişim kaynağı dağılmışsa  mesela 911 sistemi çökerse, çık dışarı. Bu sistemler tüm bilgisayar çalışır – ve bilgisayar çökerse, tek başınasın. Bir şehir çöktüğünde, kanun ve düzen pencereden dışarı gider ve kaos ensues.

Planlama öncesinde bir alternatif tahliye rota almak için, ana yollar terk etmeye çalışan insanlar tarafından işgal edilecektir beri. Kaçış rotalarınızı yazdırın ve onları kolayca bulabileceğiniz bir yere götürün.

Nereye gittiğini biliyorum. Arabana atlayıp kaçma. Mümkün olan her acil durum için Plan yapın. Çantanı ya da çantanı hazırla. Çanta içinde, su, gıda, ilk yardım, bir uyku tulumu veya poncho, el feneri ve Mace veya silah gibi kişisel güvenlik araçları gibi sığınağa dikkat çekmek için bir yol olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir