roller coaster tycoon 4 mobile hile

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

RollerCoaster Tycoon 4 Mobile hile apk, arşivinizde kesinlikle bulunması gereken oyunlar arasında yer alıyor. Lunapark ve yönetim oyunu seviyorsanız, kesinlikle tavsiye ediyorum. Oyunumuz tycoon oyunlarının babası olarak biliniyor. Zaten yapımcısı, ünlü ATARI firması. RollerCoaster Tycoon 4 Play Store’den yaklaşık 785.000 kere indirildi.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

roller coaster tycoon 4 mobile hile

Roller Park Builder oyun! Bina, özelleştirme ve güzel 3D grafik içinde havalı Park kreasyonlar paylaşımı daha önce hiç bu eğlenceli veya kolay olmamıştı. Rides, roller coverers, restoranlar, dükkanlar, süslemeleri ve daha fazla rüya Parkı oluşturmak için dahil olmak üzere 200’den fazla ilgi çekici keşfedin. Komple eğlenceli misyonlar her gün ve haftalık zorluklar parkları geliştirmek için parkları mutlu tutmak ve daha fazla para kazanmak için ödül almak için! Yenilikçi, dokunmatik kontrol coaster Builder zahmetsizce çılgın ve benzersiz roller coaster çizmek için izin verir. Parkınızı kişiselleştirin, yaratıcılığınızı ifade edin, düzeninizi seçin, tüm konumlarınızdaki renkleri özelleştirin ve arkadaşlarınızla paylaşmak için fotoğraf çekin. Rüya parkın bekliyor!

Temel Özellikler:

• Park konumlar: 200’den fazla farklı sürmek, park süslemeleri, yollar, restoranlar, mağazalar ve daha fazlasını seçerek hayal Park ve zevk misafirler özelleştirin. Tüm sürmek güzel işlenmiş ve 3D animasyon!
• Coaster Editör: kolayca çılgın özel roller coaster inşa. Trenleri, istasyonları ve parçaları tek bir parmağınızla çizerek özelleştirin. Ya da doğrudan plan kullanarak parka güzel önceden yapılmış sahilleri yerleştirebilirsiniz.
* Özelleştirme: will de park yeniden tasarlamak için güçlü Park editörü kullanın. Tema bölümleri oluşturmak için yollar, çitler ve süslemeleri kullanın. 30 farklı renk arasından seçim yaparak konumlar rengini değiştirin !
* Park Yönetimi: peep memnuniyet seviyesi, park değeri ve gelir maksimize ederek başarılı bir park oluşturun •  İstediğiniz gibi set fiyatlar ve yeni misafirler getirmek için pazarlama kampanyaları başlatmak! Sezgisel Park yönetimi ekranı ile her şeyi kolayca takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir