ROBLOX hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

ROBLOX hileli apk v1.33.15, yeğenlerim tarafından hilesi istenen oyunlar arasında yer alıyordu. Oyunumuz, uzun zamandır isteniyordu fakat, hilesini bulmakta zorluk çekmiştik. Bunun için şimdi yükleme imkanımız oldu. Ayrıca bütün apk hileler şahsım tarafından test edilmektedir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketlerimiz

ROBLOX hilesi indir, ROBLOX hileli apk indir, ROBLOX hileli indir, ROBLOX full hile, ROBLOX apk indir, ROBLOX hileli apk indir, ROBLOX apk, APK Oyunlar, apk oyun indir, 

ROBLOX hileli apk 

Kullanıcılar web sitesinde kendi oyunlarını reklam ve sponsorluk yapabilmektedirler. Kullanıcılar ayrıca GamePass, vb satın almak için tüketicilerin perks vermek için kullanılabilir gamepasses, oluşturmak edebiliyoruz; “Geliştirici ürünler”, hangi sınırsız kez satın alınabilir, microtransactions ve rozetleri seviyor benzer, belirli bir görev yapmak için oyuncular ödüllendirmek için. Gamepasses ve geliştirici ürünlerinden elde edilen gelirlerin yüzdesi Roblox’a verilmiştir.Roblox, bir klavyenin wasd ve ok tuşlarını veya fare, dokunmatik yüzey veya diğer giriş aygıtları kullanılarak oynanır. Oyuncular birinci şahıs ve üçüncü şahıs modları arasında geçiş yapabilir.
Roblox oyuncular satın almak, satmak ve sanal öğeleri oluşturmak sağlar. Gömlek, t-shirt, ve pantolon herkes tarafından satın alınabilir ama inşaatçılar kulübü üyeliği sadece oyuncular gömlek, t-shirt ve pantolon satabilirsiniz. Sadece Roblox yöneticileri platformda şapka, dişli ve paket satabilir. “Sınırlı” statüsüne sahip şapkalar veya “sınırlı” şapkalar, sadece kurucular kulübü ile roblox Katalogunda satılabilir.

ROBLOX hileli apk link

Roblox grupların oluşturulmasına izin verir. Katıldıktan sonra, oyuncular daha sonra kendi grup reklam, grup ilişkileri katılmak ve birincil grup ayarlayın. Kendi grupları oyuncular da rolleri yönetebilir, shoutouts yapmak, grup duvarında post, grup duvar, vb ılımlı Gruplar sadece yapımcılar kulübü üyelerine ait olabilir.

Gruplar kendi giyim (gömlek, t-shirt ve pantolon) ve oyunlar da bir grup oyun ve grup giyim ve oyun tüm gelir grup fonlarına gider olarak yayımlanabilir yayınlayabilirsiniz. Grup fonları özellikle grupları tanıtmak için reklam çalıştırmak için kullanılır ve ayrıca yeni roller, vb yaratma katkıda bulunabilir “grup ödeme” sistemi kullanılarak ödenebilir Klanlar da oluşturulabilir. Clanlar, oyuncu Puanlarındaki liderlik sıralamasında birbirleriyle rekabet eden gruplardır. Oyuncu puan belirli bir hedefe ulaşmak için ödüllendirilebilir puan, vb. ve oyunculara geliştiriciler tarafından dışarı verilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir