real boxing hileli full apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=5B8C-iIPoEA&w=320&h=266]

oyun etiketleri

real boxing para hileli, real boxing hilesi, real boxing hileli apk, real boxing hilesini indir, real boxing hileli indir, real boxing hile, real boxing hile apk, real boxing mobile indir, APK Oyunlar,

real boxing hileli

Jim Dower: eski dünya şampiyonu Challenger Erickson ‘çekiç’ Lubin (18-1, 13 Kos) WBC junior orta siklet şampiyonu jermell charlo için onun acımasız 1.tur nakavt kaybından geri sıçrama için arıyor olacak Nisan’da daha az iki hafta içinde halka döner Nisan’da 28 Oscar Cortez (26-3, 14 Kos), El Paso, Texas Donkins Center karşı 10 Yuvarlak mücadele. Şaşırtıcı olan şey, Lubin’in Cortez’le olan kavgası  dan rafael’e göre, kartın televizyonda yayınlanmamış olması. Lubin muhtemelen karttaki en iyi Dövüşçü  ama yine de dövüşü televizyonda yayınlanmayacak. Emin olmak için bir uyumsuzluk olduğunu, Lubin kart için gidiyor en iyi şeydir. Altı ay önce, lubin bir mavi çip yetenek ve yılın 2016 umudu ESPN tarafından oldu, ve şimdi televizyon ve bir savaş gemisi 147 hiçbir yere gidiyor undercard üzerinde mücadele değil. Ne olursa olsun, Lubin-Cortez Josesito Lopez ve Miguel Cruz arasındaki  en iyi Dövüşçüye katılacak. Lubin, charlo’yla olan son Maçını kazansaydı  bu karttaki başrolü yerine  galliweight Fringe contender Josesito lopez’in  altın kartına düşürürdü.
Dövüş Fox önde boks Şampiyonu televizyonda olacak, ESPN Dan Rafael göre.

22 yaşındaki lubin, geçen Ekim ayında  charlo’ya karşı büyük bir adım atmak için  son dövüşünde büyük bir risk aldı. Lubin, kısa beş yıllık profesyonel kariyeri boyunca daha önce hiç bir zaman kaliteli bir yarışmacı ile karşılaşmamıştı ve 1.rauntta nakavt edilmek suretiyle bunun bedelini ödedi. Charlo, 27 yaşında, büyük bir yumru değil  ama Lubin onu  kendini açık bırakıp  önünde yuvarlanarak böyle gösterdi.

real boxing hileli full apk indir

Charlo, lubin tarafından yapılan çaylak hatasından  onu nakavt için düzleştiren sert bir atışla faydalanmıştı. Lubin yıkıldıktan sonra tuvalin üzerine konuldu  ve ayağa kalkması uzun zaman aldı. Acımasız bir nakavttı. Lubin ona neyin çarptığını bilmiyordu.

Lubin iyi bir dövüşçüdür, ama charlo kadar tecrübeli ve yaşlı biriyle dövüşmek zorunda değildir. 22 yaşındaki bir dövüşçüyü Charlo ile ringe sokması  bela soruyordu.dövüşün lubin için kötü bir şekilde bitmesi şaşırtıcı değil. Charlo lubin için fazla ileri gitti.

24 yaşındaki Cortez journeyman Francis Lafreniere (16-6-2, 9 Kos) geçen Haziran dördüncü yuvarlak nakavt kaybı geliyor. Bu yenilgi Cortez için 3-dövüş kazanan bir çizgi kırdı. Bundan önce, Cortez Mayıs ayında Francisco Javier Perez tarafından 1. turda nakavt edildi 2013 Eylül ayında 6.tur nakavt Carlos Jimenez 2012.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir