real boxing hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Real Boxing v2.4.1 PARA HİLELİ APK, uzun zamandır beklenen oyunlar arasında yer alıyordu. Oyunun yapımcılığını Vivid Games S.A. üstlendi. Android üzerinden indirilebilen olan oyunumuz, büyük talep görüyor. Amacımız, rakibimize ringi dar etmek. Grafikleri 3D olan oyunumuzun, ses kalitesi orta seviyede bulunuyor.  Play Store’da 545.000 sefer indirilmiş.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=5B8C-iIPoEA&w=320&h=266]

oyun etiketleri

real boxing para hileli, real boxing hilesi, real boxing hileli apk, real boxing hilesini indir, real boxing hileli indir, real boxing hile, real boxing hile apk, real boxing mobile indir, APK Oyunlar,

real boxing hileli

Tim Roy tarafından: Gary ‘Spike’ O’ullivan (27-2, 19 KOs) IBF/Ibo/wba/WBC Orta siklet şampiyonu gennady ‘GGG ‘ GOLOVKİN karşı karşıya yedek rakip olabilir (37-0-1, 33 Kos) Golden boy promosyon Yıldız Saul Cano Alvarez (49-1-2, 34 Kos) 10 Nisan’da Nevada State Athletic Komisyonunda başka bir askıya alır. O’sullivan son zamanlarda bu yılın Eylül ayında mücadele Canelo için olası bir rakip olarak bahsediliyor. Altın çocuk terfi ediyor. Golovkin’in O’sullivan’la yüzleşmesi için … … altın çocuk tarafından kutsanması gerekir. Ne yazık ki bir Canelo-GGG 2 relatch ilgi artırmak için çok yapacak bir rakip değil. O Golovkin ve Canelo ikinci kez mücadele t heyecanlı boks hayranları almak için bundan daha iyi bir rakip alacak. Golovkin muhtemelen boks taraftarları, dövüşçüler ve medya eleştirileri alacaksınız boks oyunu o ilk beş yarışmacının yerine O’ullivan karşı karşıya eğer. O’sullivan o popüler savaşçı haline gelmeden önce geçmişte Golovkin mücadele rekor dolduran rakibi türü şu anda. Şimdi Golovkin seviyesinde, hayranları onun en iyi karşı karşıya bekliyoruz.  O’sullivan en iyisi değil. Hatta 160 lb en yetenekli savaşçıların ilk 15 olmayabilir. bölüm. O’sullivan hizmetli bir dövüşçüdür, ama en iyisi değil.

GGG Mayıs O’sullivan karşı karşıya neden Olası mantığı 5 yerine ABD boks hayranları aşina olduğu daha iyi bilinen bir savaşçı daha iyi bir neden o Wbo middleweight şampiyonu Billy Joe Saunders karşı üçlü G için bir mücadele inşa yardımcı olacaktır bu yıl. O’sullivan ve Saunders İngiltere’den. O’sullivan İrlanda’dan. Golovkin ve O’ullivan arasında bir kavga büyük bir İrlandalı topluluk var New York’ta sahnelenen olsaydı büyük bir seyirci getirebilir. Golovkin New York bölgesinde çok popüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir