real boxing hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Real Boxing v3.22.1 PARA HİLELİ APK, güncel sürümünün hataları tamamlandıktan sonra, tekrar paylaşmaya karar verdim.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

indirme linkleri

apk indir buton

oyun video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=5B8C-iIPoEA&w=320&h=266]

oyun etiketleri

real boxing para hileli, real boxing hilesi, real boxing hileli apk, real boxing hilesini indir, real boxing hileli indir, real boxing hile, real boxing hile apk, real boxing mobile indir, APK Oyunlar,

real boxing hileli

“Son turun yanı sıra, ben kolayca bu maçı kazandığını düşündüm,” Ibf şampiyon jarrett Hurd için wba super welterweight ünvanını kaybetti Ersland lara, Las Vegas Cumartesi gecesi söyledi. “Bu kavgaya karar vermek değil. Dövüşü kazanıyordum. Kavgada bir yumruk, kavgayı belirlemez. Hayranlar için harika bir dövüştü. Orada durdum, savaştım ve eğlenceliydi. Açıkça dövüşü kazandığımı sanıyordum. Bir kez daha bir karar bana karşı geliyor, ama hey sadece rövanş yapmak zorundayız.”
Hurd, “zor bir maçtı, ama ben oraya gittim ve tam olarak ne dediğimi yaptım.12 rauntta savaşacağım ve zaferi kazanacağım. Ben gibi hissetmedim (nakavt gerekiyordu). Bütün dövüşü kontrol altında tutuyordum, baskı uyguladım.”Ohashi, ilk savunmasını yapan, o zaman Champ Kosuke saka zil olarak beşinci sonundan on saniye önce sinyal yanlış anlaştı ve kötü geçen Aralık ayında ohashi kötü sağ kanca tarafından nakavt sadece ellerini aşağı ile köşesine dönmek üzereydi gibi garip moda ulusal ünvanını güreşti.

Jbc top contender Minamoto, son derece ucu-top şeklinde, dışarı çıktı ve keskin jabs, doğru bir-two ve sağlam sol kanca ile sert isabet ama yavaş titlist outpunched kanlı bir karışıklık yapmak. Beşinci sonra, açık skorlama sistemi challenger’ın kazandığını gösterdi: 50-44, 49-46 kez. Çok yönlü ve acımasız ohashi saldırısını hızlandırırken ve solma şampiyonunu takip ederken, Yoshida buna kaybedeni kurtarmak için bir durak dedi.
Yukinori Oguni, Ohashi’nin stabllateate ve future world titlist ulusal Kemer kazanmak için başarısız olması, onun ırst girişimi 2015 yılında, o ulusal diadem ele geçirmek için hayalini yerine getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir