Real Bike Racing hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Real Bike Racing hileli apk v.1.51.22, motor oyunu seven yeğenlerim tarafından oldukça büyük ilgi görüyor. Oyunumuzun hilesi yaklaşık beşinci kez güncelleniyor ve tamamen oynamaya uygun.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton
Hile +sd data

oyun etiketleri

APK Oyunlar, Real Bike Racing APK indir, Real Bike Racing hileli indir, Real Bike Racing hilesi, Real Bike Racing hack indir, Real Bike Racing mobil hile

 Real Bike Racing hileli apk 

  Geçen yılki bisiklet gibi, EXOSTİFF Fransız markanın içine giriş oldu 2017 concours des makineleri Edition zorlu teknik denemeler bir hafta sonu birbirlerine karşı randonneuring bisiklet çukur yıllık bir yarışma. EXOSTİFF özel bir fileto lehimli paslanmaz çelik ve karbon tüp karışımı yapılır, ama bu karbon kolayca heykel doğa burada tam etki için kullanılan ve raf merkezi kısmı küçük bir leyne pompa içerir ayrı ayarlamak bisiklet üzerinde küçük, düzgünce entegre detaylar.Pompanın gövdesi, pompanın içindeki yayın sıkıştırılması, sıkıca tutularak sıkıştırılması ve sallanmasının engellenmesi gibi büyüklüktedir. Dahilik!İşlenmiş bir cap bunu yerine koyuyor. Raf üstündeki bu küçük nubbins yerinde bir çanta tutan hızlı bir sürüm eki olarak hareket. Ön tarafta, mudguard thru-aks içine konuları bir başparmak vida ile düşmeye bağlı. Karbon kalıntısı, çamurluğu yerinde tutan ince koltuklara sıkıca sarılacak şekilde kuruldu. Bu güvensiz görünebilir, ama pratik uygulamada unclip için güç adil bir parça aldı.Özel dropouts bir Shimao doğrudan montaj vites askı özelliği hala doğrudan dağ bisikleti kullanılan askıları görmek için nadirdir, bir yol bisikleti üzerinde yalnız bırakın. Bir zevkle basit paslanmaz çelik zincir tutucu da bırakmalar monte edilmiştir. Güzel yapılmış özel koltuk-mast mast tokmak karbon entegre koltukpost üzerine oturur. Bu tüpün en üst kısmı, gücü artırmak için paslanmaz çelik bir kolla kaplıdır. Bir Supernova ışık da çatalında özel bir orta çatal gözelye üzerine monte edilir. Dikkat çekici bir şekilde, cyfac bile özel konik şekilli pirinç pullar mükemmel ışık monte etmek için kullanılan cıvata profil maç işleme kadarıyla gitti. Delilik. Bir dizi basit göstergeler, hangi sol-el D2 kolu ile kontrol edilir  bisiklet bir 1x yapılandırma olarak kurulur olarak kullanılmayan özel işlenmiş bar uç fişleri entegre edilmiştir.

Real Bike Racing hileli

Cyfac, ama dynamo hub ile di2 Pil şarj etme planları vardı (kendi kişisel bisiklet Bryan Chapman tarafından yapılan gibi), ancak tam Concours des makineleri önce sistemi geliştirmek için zaman yoktu.Bisiklet inşa da çok iyi kabul edilir. Cyfac tam ışıklar ve Di2 drivetrain için kablolama entegre etmek için büyük çabalar gitti ve bisiklet maruz hiçbir kablolama yanında var.

Lehimleme spokes bugünlerde anlamsız bir affectation olarak kabul edilir, ama ben hala detay için dikkat takdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir