Pubg mobile hilesi indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Pubg Mobile hileli apk, oyunu çığır açmaya devam ediyor. Oyunumuzun mobil sürümünü google play’den milyonlarca kez indirildi. Oyunun bazı açıkları bulunmasına rağmen, güncel versiyon geldikçe paylaşıma devam edeceğiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

pubg mobile hile, pubg mobile hilesi, pubg mobile hileli apk indir

Pubg mobile hile apk

İlk SWAT birimi, 1960’larda César Chávez’in başkanlığındaki yeni ufw önderliğindeki işçi ayaklanmalarına yanıt olarak Kaliforniya, Delano şehrinde kuruldu. Bu birim özel kalabalık kontrolü, keskin nişancı/karşı-keskin nişancı ve karşı-güç eğitimi alan bir bölüm çapında bir ekip oldu.
1960’larda Los Angeles polis memurları ve sivillere karşı … … olaylarla ilgili sorunlar yaşıyordu. Takım savaş taktikleri ya da “karşı güç” yeteneği sınırlı silah eğitimi, çok az silah pratik ve etkili bir eğitim aldıklarını beri sıradan polis memurları kötü bu gibi durumlarla. Klasik “isyan polisi” (kalabalık kontrol) mangalar da iyi ücret vermedi. Memur John Nelson polis kayıplarını minimize ederken kritik durumlara yanıt vermek ve yönetmek amacıyla özel eğitimli ve donanımlı bir birim kurma fikri ile geldi. Müfettiş Darril F. Gates bu fikri onayladı ve küçük bir grup gönüllü subay kurdu. Delano polis departmanı haber yayınlarında hareket gördükten sonra, Los Angeles polis departmanı yetkilileri eğitim katıldı, sonra kavramı genişletti.
Bu ilk SWAT birimi başlangıçta altmış kişilik toplam dört kişilik onbeş ekip ile kuruldu. Bu subaylara özel statü ve yardımlar verildi. Özel aylık eğitime katılmaları gerekiyordu. Bu birim aynı zamanda sivil huzursuzluk sırasında polis tesisleri için bir güvenlik birimi olarak görev yaptı. LAPD SWAT birimleri Metro bölümünde “D Müfrezesi” olarak düzenlenmiştir.

Pubg mobile hile apk

Lapd SWAT biriminin ilk önemli dağıtım 9 Aralık 1969, siyah panthers üyeleri ile dört saatlik bir çatışma oldu. Panthers sonunda teslim oldu, sadece üç Panthers ve üç memur yaralandı. 1974 yılında, swat’ın Los Angeles şehir ve ilçe için kaynak olarak genel bir kabul edildi.

17 Mayıs 1974 öğleden sonra, kendisini “Symbiones Kurtuluş Ordusu” (SLA), ağır Silahlı solcu bir grup olarak adlandırılan bir grubun unsurları, Compton Caddesi’nde Doğu 54th street ikamet kendilerini barikatlar. Kuşatmanın kapsamı televizyon ve radyo aracılığıyla milyonlara yayılarak dünya basınında günlerce yer aldı. 26 ayrı olayda, göz yaşartıcı gaz girişinden önce 18, ve takip eden çatışma sırasında 10 barikatlar şüpheliler ile müzakereler açıldı. SLA onlara yarı otomatik ve tam otomatik silah ateş birkaç volleyler ateş kadar polis birimleri ateş etmedi. SLA tarafından ateş 3,772 mermi rağmen, hiçbir sivil vatandaşlar veya polis memurları silahlı yaralanma devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir