Pubg mobile hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Pubg Mobile hileli apk 2.144.55

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

pubg mobile hile, pubg mobile hilesi, pubg mobile hileli apk indir

Pubg mobile hile apk

Hack PUBG Mobile, ya da PLAYERUNKNOWN’S Battlefield (PUBG) Mobile herkes için kullanılabilir. Para ve para al, para kullanmak ve çok oyunculu online shooter performansını artırmak. Oyun önceki sürümleri, film Battle Royale senaryoya göre dayanır 2000. Burada herkes hayatta kalmak için toplu savaşlara katılabilir. Kodları kullanın ve talimatları izleyerek, silah ve teçhizat satın almak için ekstra para alabilirsiniz.

Başlangıçta cinsiyet ve kahraman adını seçmek ve görünümünü ayarlamak zorunda. Savaşlarda para kazanmak, oyuncu artırabilir ve karakter modernize. Bu çok oyunculu savaşlar sırasında çok fazla avantaj sağlamaz. Burada, herkes eşit bir şekilde başlar ve Zafer her zaman en güçlü olmayan bir kahraman için verilecek. Bir paraşütle atlayın, düzinelerce oyuncu savaş alanında, bu nesneler ve dağınık silahlarla büyük bir harita. Zafer, hayatta kalan son kahramana verilecek. Harita zamanla azalır ve tüm oyuncular merkeze daha yakın hareket eder. Bu her yöne ateş ediyor. Birçok oyuncu Ölümsüzlük, ya da sonsuz silah almak için bir kesmek PUBG mobil arıyoruz. Çok oyunculu savaşlar böyle bir ölçekte, bu imkansız ve anında cezalandırılır. Kodları oyun Mağazasında ücretsiz alışveriş verecek, daha güçlü silah satın almak, yararlanmak için ekipman.

2017 yılında, benzer bir oyun ile oyunlar çok sayıda. En popüler biri ücretsiz Yangın – savaş alanları, PLAYERUNKNOWN’S savaş alanlarının bilgisayar sürümü de mobil göç. Bu motor oluşturmak için sadece ileri teknoloji değil, aynı zamanda yeni nesil grafik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir