Pubg mobile hile apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Pubg Mobile hileli apk, Dünya’da büyük talep görmüştü. Son zamanlarda da ülkemizde de büyük indirmeler aldı. Bunun için kısıtlı hile sürümü olmasına rağmen, yine de paylaşmak istedim. Böylece en azından oyunu daha rahat ve sınırsız olarak oynamanız mümkün. Hile Android 4.3+ üzeri çalışmaktadır ve yüzden dolayı güncellemenizi ihmal etmeyin.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

pubg mobile hile, pubg mobile hilesi, pubg mobile hileli apk indir

Pubg mobile hile apk

Eğer sadece mobil ya da aynı zamanda Playerunknown’s savaş alanı olarak bilinen PUBG İngilizce sürümü oynamak için sabırsızlanıyorum meraklıları biri iseniz, değil, biz nasıl almak için uygun prosedürleri ile geldi gibi, istediğiniz zaman. Playerunknown’s Battlefield beta sürümü başlangıçta Mart 2017 sadece PC için dünya çapında yayımlanan sonra Pubg Corporation nihayet Aralık 2017 tam sürümü açıkladı.
 Bu arada, Playerunknown’un savaş alanlarında mobil sürümü Çin’de başladı ve pubg oyuncular bazı bu haber tarafından üzüntü vardı. Buna uygun olarak, kesinlikle istediğiniz çözümü bulduk! Kamu talebi nedeniyle, şimdi iOS üzerinde olabilir.
 Görünüşte iOS pubg indirmek için, oyun oynamak ve PC olmadan bile keyfini böylece lütfen bu kolay adımları izleyin.
Not: dolgu formları üzerinde herhangi bir sorun olmayacak gibi sadece rasgele bir yanıt ile tamamlayın. Buna ek olarak, ayrıca ödeme ayrıntılarını atlayabilirsiniz.

En kısa sürede yüklü ve pubg yük, solundaki turuncu düğmeye dokunun ve adınızı girmek için karakterin altındaki kutuyu tıklatın çekinmeyin. Sadece oynamaya devam etmek için turuncu düğmeye dokunarak ayarların geri kalanını atlayabilirsiniz.

Pubg toplam puanı var 6 dışarı 10 buhar içinde ortak anlamda medya içinde olduğu teknoloji, medya ve çocuklar için bir tutku paylaşan bağımsız kar amacı gütmeyen organizasyon lider iken, bu oyun 4 dışında 5 bir skor çivilenmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir