prison escape hile indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Prison escape hile apk v.2.51.44 gecen hafta yeğenlerim tarafından istenmişti. Dayınızı bilen bilir, her zaman istekleriniz için yardımcı olmuşumdur. Oyunumuzda amacımız hapishaneden kaçmak ama bu hiç kolay değil. Bunun için hileli apk indirebilir, ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZDAN video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=7RjxKLFF48E&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton
Hile +sd data

oyun etiketleri

APK Oyunlar, prison escape hileli apk indir, prison escape hileli indir, prison escape hile indir, APK Oyunlar, prison escape hilesi, hapistan kacma oyunu, prison escape apk, prison escape apk hile,

prison escape hile indir

Cezaevi hepimizin önlemek istediğiniz bir şeydir, ama zaman, orada biraz zaman harcamak zorunda gelebilir (suçlu olup olmadığını). Bu büyük evde kendinizi bulursanız hatırlamak Top 10 şeyler listesi. Eğer bu kurallara uyuyorsanız, kalmanıza müsamaha göstermeyi başarmalısınız. Eğer bir arama motoru ile bu makaleyi bulduysanız, ben samimiyetle merak ve gereksiz değil onu okuyor umuyoruz! Ben spiked saçlı erkeklerden bahsetmiyorum – ben diğer erkeklerin “kız” – genellikle koruma için diğer erkeklerin ” kız ” haline erkekler bahsediyorum. Kısa vadeli faydalar çekici olsa da (diğer mahkumlardan koruma), sanal bir köle haline gelebilir, kumar veya diğer mahkumlara satılan ve kesinlikle kullanılır ve istismar.Bu da birinin kanadı altına alınması içerir – neredeyse kesinlikle tecavüz kurbanı olmak götürecek. Bu tür yardım teklif insanlar ya bir serseri arıyor, ya da dışarı pezevenk için birini arıyoruz. Sen de punklarla ilgili kimseyle ortak olmamalısın. Hapishanedeki kıskançlık cinayete yol açabilir. Bu kural özellikle cinsel suçlar için geçerlidir. Bu tür suçlar için zaman harcayan mahkumlar tecavüz ve vahşet için en büyük hedeftir. Aslında, bu suç çocukların içerdiğini neredeyse garanti edilir.

 Eğer bir çocuk ile ilgili suç hükümlü iseniz, muhtemelen başından itibaren koruyucu gözetim talep etmelisiniz – bu ve hapishanenin ana vücut dışında tutacak muhtemelen hayatını kurtaracak.Ölmenin kesin bir yolu bu. Bu bir kazanmak durum değildir; ya da kumar faturalarını ödemek için göze alamaz, ya da kazanmak ve yanlış insanlar çok kızgın yapmak. Hapishanedeki veba gibi kumar oynamaktan kaçının. Mahkumlar onlara olan borcunu ödemek için her şeyi yapar. Bu, size eğlenceli oyunlar zaman geçirebilirsiniz böylece girmeden önce birkaç kart oyunları öğrenmek akıllıca olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir