Pou hileli apk indir pou hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Pou hileli apk v.21.524 Sanal bebek tarzı oyunlar kesiyorsanız, kesinlikle tavsiye ediyorum. Zakeh firması tarafından üretilmiş olan oyunumuz, Android üzerinden indirmeye açık. Oyunda amacımız tatlı oyuncağımız olan Pou’yu beslemek, onunla ilgilenmek, gezdirmek ve sonunda da evlendirmek. Pou v2.4.74 oyunumuzun en son sürümü olmakta beraber, indirmeye açıktır. Oyunumuzun zorluklarından dolayı, hileli olarak sitemizden indirebilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

Pou hileli apk indir, Pou hilesi, Pou indir, Pou hileli apk, Pou hile indir, Pou hilesini indir, Pou para hile, Pou bedava indir, Pou telefon indir, Pou oyna, Pou oynamak, APK Oyunlar,

Pou ağzına çeşitli gıdalar sürükleyerek beslenir. Bazı gıdalar pou’nun diğer istatistiklerini de etkiler. Bazı durumlarda, özellikle tekrar tekrar aynı gıda beslenen zaman, bu gıda reddeder ve bir “hayır” ses yapmak. Pou’nun açlık süresi artıyor. Burası sağlık barını boşaltacak. Pou zaman içinde kirleniyor. Aynı zamanda defecates, sadece tuvalette öyle yapar rağmen, bu yüzden dışkı (poop) sadece oyuncu tuvalete gittiğinde görülebilir. Pou sabun ile ovuşturularak temizlenebilir ve yıkanabilir. Pou da bunun yerine üzerinde yağmur bulut tutarak temizlenebilir çiçekler üzerinde, bu yöntem güvenilmez olmasına rağmen sadece yarısı verir çünkü banyoda yapılan daha fazla para. Dışkı sadece üzerine dokunarak temizlenebilir.

Canlılık
Pou’nun canlılığı zamanla tükeniyor. Eğer gıda veya Uyku ölçer %0 ise, draining de oranı artar.Pou sağlığını korumak için kullanılan iksirler oldukça pahalı ve seyrek kullanılmalıdır.

Olasılık
Pou bebek ve ebeveyn olarak oyuncu olarak ebeveynlik benzetimi yapar; oldukça gerçekçi. Oyuncu pou besleyebilir, onunla oynayabilir, uyku için tuck it, Pou ilaç vermek, temiz, onunla konuşmak ve giyinmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir