PLANTS VS ZOMBİES Hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Plants vs Zombies 2 v6.4.1 HİLELİ APK, için yeğenlerimden çeşitli istekler geldi. Gelen isteklere cevapsız kalamayan dayınız, oyunu hileli olarak paylaşmaya karar verdi. Oyunumuz EA GAMES tarafından tasarlanmıştır. Zaten oyunumuzun kalitesini anlatmaya gerek duymuyorum. Amacımız hain zomlere, büyük bir savaş vermek. Sizlere nacizane tavsiyem, çiçekleri arkaya dikmeniz. Keyifli oyunlar.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=XDDOQfJ0qjQ&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton
Kırık linkleri bize iletmeyi unutmayın.

oyun etiketlerimiz

PLANTS VS ZOMBİES Hileli indir

Doom-shroom bitki ordusunun “taktik nuke” olarak görünümünü layık olduğunu kendini kanıtlıyor: büyük potansiyele sahip inanılmaz güçlü bir patlayıcı silah, ama aynı zamanda fark dezavantajları ile. Etkisi ve hasar onun büyük alanı sayesinde, Doom-shroom ekranda mevcut hemen hemen her tehdit tehdidi kapsayabilir ve sürece havuz ve sis düzeylerinde havuz satırlarına dikilir gibi, bir Gargantuar kısa bir şey silmek, ya da diğer alanlarda kenar satırlar üzerinde değil. Öte yandan, sonuç krater zarar verici olabilir, neredeyse normal düzeyde kalıcı döşeme kilitleyebilir, ya da hayatta kalma birçok bayrak için: sonsuz, her Ekim fayans gerekli olduğu bir yer ve kaybetmek bir oyuncu için düzeyi kaybı neden olabilir. Yavaş şarj oranı da Doom-shroom biraz engeller, İmitater bu mücadele için kullanılabilir olsa.

Ice-shroom örneğinde olduğu gibi, nocturnal bitki tamircisi mutlaka “stocpile” Doom-shrooms oyuncu sağlayacak ve gerektiğinde etkinleştirmek için, olumsuz shroom etkisi yok. Doom-shroom stoklama ancak ancak çok daha zor bir görevdir, Doom-shroom sipariş tam potansiyelini kullanmak için cepheye dikilmesi gerekir, buz-shroom herhangi bir yere Dikilebilir aksine. Bu durumda, kabak oyuncu bu daha verimli yapmak yardımcı olmak için kullanılabilir — Doom-shroom aktifken, güçlü patlayıcı silah saklamak mümkün olmanın taktik değeri kabak yok ederken, genellikle ek değer 125 güneş, hayatta kalma özellikle: sonsuz.
 Patladığında, “kıyamet!”!”mor mantar bulutuyla görünecek.
Bu duman bulutları bir çim biçme makinesi Bir Gargantuar yok ettiğinde oluşturulan aynıdır, sadece renkli mor.
Nintendo DS versiyonunun “Doom” cümlesi.!”diğer sürümlerde olduğu gibi yerden daha geniş.
Java versiyonu “Doom” deyimi.!”sadece 2D metin 3D metin ile diğer sürüm aksine.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir