okey 101 plus hile 2018

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Son güncelleme: 15 nisan 2018
Açıklama;
Lütfen gereğinden fazla hile kullanmayınız.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Okey Plus Hileli APK ETİKETLERİ

 
 okey 101 hileli apk indir, okey 101 hileli indir, okey 101 para hilesi indir, okey 101 hileli indir, okey yüzbir para hilesi, okey yüzbir hilesi, okey yüzbir cip hilesi, okey yüzbir chip hilesi indir.yüzbir okey indir, yüz bir hileli mod indir.

Okey 101 Hileli Apk İndir

 Ben burada “O. k” baş harflerinin nasıl ilk İngilizce olarak bulundu sunmayı deneyeceğim. İlk Yunan göçmenler Amerikan kıtasına geldiklerinde, İngilizce bilmiyorlar.
Sadece çalışmak ve sahip olmak istedikleri başka bir bilgi yok.
Bunun istisnası, çok azı İngilizce öğrenmeye istekli, bu yüzden patronları daha küçük gruplar halinde önde gelen bir rol atadılar.
Bu koşullar altında bu bireyler, İngiliz bilgisi olmayan ve patronları ile Yunanlılar arasındaki uçurumu kapatmak zorundadır.
Bu yüzden her iş bittiğinde belgenin üzerine yazıyorlar, “O. K” işareti, yani İngilizce’de tercüme edilen “olla” kalla “İşareti” her şey iyidir “dir.
Mutlu oldular çünkü aralarında “O. k”harflerini yazarak ortak bir iletişim alanı buldular.
Yani “O. k” harflerinin yankı, iki harfin imlalarından dolayı “Tamam”.

Bu okulda karşılaştığım bir anlamadı.

Umarım bu işe yarar.

kazanabiliriz.” dedi. dedi. okey 101 plus hile

Tamam, tamam, ve Tamam. Ok düzenlenmiş yazma daha yaygındır, ama Tamam zaman yaklaşık üçte görüntülenir. New York Times da dahil olmak üzere birkaç yayın tarafından tercih edilir, modern kullanımda bir şey kısaltması olmasa bile.
Kelimenin birçok ana kullanımı var. Bir sıfat olarak, kabul edilebilir, geçilebilir ya da iyi. Tamam olan bir şey pozitif, ama olabileceği kadar pozitif değil. Aynı zamanda sözleşme veya onayı ifade etmek için kullanılan bir etkileşim olarak çalışır. Bu fiil duyu genişletir, kabul ya da onaylamak, ve fiil onun isim duygusu uzatır, anlaşma ya da onay.
Kelimenin kökeni hakkında birçok teori vardır, bazıları diğerlerinden daha akla yatkın. Oxford İngilizce Sözlük ve Etimoloji odaları Sözlük oll korrect, tüm doğru yanlış bir jocul bir 19.yüzyıl Amerikan kısaltması gibi görünüyor katılıyorum. Diğer teoriler, kelimenin bir şekilde eski Anaokulundan geldiğini, ABD Başkanı Martin Van buren takma, yerli Amerikan kökenli olduğunu, Morse kod kısaltması olduğunu; ve kash dışında bir kısaltma olduğunu, başka bir jocul misspelling (nakit dışında))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir