Nfs no limit hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

NFS MOST WANTED V1.6.44 hileli apk

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

Oyun etiketleri

NFS most wanted hileli apk

İki taraf, izleyicileri takip edip etmeyeceklerini tartıştı. Ya da önemli olsalar bile. Tony Stewart mahkeme veya yerleşim masrafları ödemek kimin sorumlu olduğu sigorta şirketi ile savaşırken dava duraklatıldı. Dava aynı zamanda, Teksas merkezli Ward ailesinin  hukuk şirketini etkilemiş bir kasırga için de gecikmeyi gördü.
Nisan ayı başlarında, yerleşim tartışmaları medyaya karşı karşıya kaldı. Bu haber duruşma tarihinden bir ay önce geldi.Ancak, bir anlaşma görüşmeleri ortaya çıktı, Kevin Ward Jr ailesi yerleşmeye hazır değildi. Davayı mahkemeye götürmek istediler. Hukuk firmalarına bunu söylediler. Bunun karşılığında, aile Hukuk Bürosu  uzlaşma anlaşmasını kabul etmediyse  davayı bırakmakla tehdit etti. Ward ailesi davayı mahkemeye çıkarmak için yeni avukatlar bulmak için uğraştı. Duruşma tarihinden sadece bir ay önce  yeni bir hukuk firmasını bulmak için  çok uygunsuz olduğuna karar verdiler. Perşembe günü, iki taraf Utica bir hakim önünde oturdu, nsy. Pamela Ward da o davada “bir duruşma yapmak istediğini” yargıç söyledi rağmen onlar bir uzlaşma kabul etti yargıç söyledi.
Duruşmadan sonra, Ward ailesi 2015 yılında başladığından bu yana ilk kez dava hakkında konuştu.

NFS most wanted hileli apk indir

“Biz yerleşmek zorunda kaldık gibi hissettim,”Pamela Ward anlaşmadan bu yana ilk görüşmesinde bugün ABD söyledi. “Biz onun akranları bir jüri önünde sorumlu tutulmasını istedik (Stewart). Bir suç davasında sorumlu tutulmadı. Aslında hiçbir zaman sorumlu tutulmadı. Duruşmadan bir ay önce  bu davayı mahkemeye götürmek istemeyecekleri konusunda  bilgilendirildiğimiz gibi  avukatlarımızın bizi hayal kırıklığına uğrattığını hissediyorum.”

Aile detaylarına açıklık getirdi, “dava bir finansal ödül ile ilgili değildi.”

“Yargıcın davayı mahkemeye götürmek istediğimizi bilmesini istedim,” Ward dedi.

Dedi ki, “bunu yapacak bir şeyimiz olmadığını söylediğimde, bunu söyleyemiyordum çünkü onu mahkemeye götürmek için yeni bir temsilci bulamadık. Başka bir anlamı yok, yapabileceğimiz tek şey anlaşmaktı. Yargıcın gelip bize “mahkemeye gidecek  ne demek istiyorsun?” diye sorduğunu sandım.’ ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir